ЦСКА зачерква новия си капитан

ЦСКА зачерква новия си капитан

Мено Кох може да не види скоро зеления терен

Защитникът Мено Кох най-вероятно скоро няма да играе за ЦСКА, твърди "Мач Телеграф". От "Армията" разкриха, че нидерландецът е пратен да тренира във фитнеса, след като изигра много слаби мачове от началото на сезона.

Бранителят се провали тотално в мачовете със Сепси. Той носи основна вина за първия гол на румънците на "Армията", когато направи комедия от поредни грешки. Смяташе се, че това ще го прати на пейката за реванша, но вместо това новият треньор Нестор Ел Маестро пробва да му вдигне морала и го направи капитан. Лентата не помогна и Кох беше катастрофален и в реванша, загубен с 0:4.

Няма да е голяма изненада, ако ръководството се опита да се разбере със защитника за разтрогване на договора му, който наскоро беше преподписан. 

Кристиан Димитров: 17 години чакане, мечта за едно поколение

Централният защитник и втори капитан на Левски - Кристиан Димитров, използва социалните мрежи, за да благодари на всички, които са вярвали в успеха на "сините", когато е било най-трудно

Тошко Неделев премина успешна операция

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев претърпя успешна операция

Люис-Кели: Последните мачове ще са финали за нас

Майлс Люис-Скели настоя, че Арсенал знае, че работата не е свършена, като обеща да третира последните си два мача от Висшата лига като финали в опит да осигури първата титла на клуба от 2004 г. насам

Синер продължава да гази в Рим

Яник Синер продължава уверения си поход на Мастърса в Рим, след като се класира за 1/8-финалите на турнира

ОФИЦИАЛНО: Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига

Германският съдия Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига между настоящия носител на трофея Пари Сен Жермен и Арсенал, съобщиха от УЕФА

Спартак Варна се мести в София

„Соколите“ пътуват в сряда за гостуването си на Септември, а след това ще останат в столицата