Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Треньорът на Спартак (Варна) в днешната среща Иван Цветанов говори след успеха на тима с 1:0 над Септември (София) в мач от 10-ия кръг на efbet Лига.

"Много е важно за момчета и за отбора. Важно беше да се представим добре и се поздравихме с успеха. Знам какъв колектив в отбора и е жалко всичко това, което се случва в отбора. Аз тепърва ще разбирам какво се случва. Надявам се да има хубави дни за този клуб и този отбор", заяви Цветанов.

„По принцип не е тайна, че аз обичам в защита да се спазват принципите – момчетата бяха добре подредени. Запазихме суха мрежа отново. Искам да благодаря на целия екип“.

На въпрос дали има как да остане начело на представителния тим, Цветанов бе до болка ясен:

„Казах още предния път – това няма как да стане. Има правила в тази държава. Аз не съм човек, който ще си наруши принципите“.

 

ЦСКА в преследване на втора поредна победа срещу Арда

Арда ще бъде домакин на ЦСКА, но не в Кърджали, а на стадион „Берое“ в Стара Загора днес в отложения мач от петия кръг на efbet Лига.

Марин Петков все още опция за Макаби Хайфа

Израелският гранд Макаби Хайфа не се отказва от привличането на Марин Петков. 

Керкез пак избира Турицов пред Теодор Иванов

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез във втори пореден мач ще предпочете Иван Турицов пред привлечения през лятото Теодор Иванов.

Костадинов: Веласкес е лидерът на Левски

Халфът на Левски и един от лидерите на тима Георги Костадинов се изказа много ласкаво за треньора Хулио Веласкес преди двубоя с Лудогорец.

Черно море отказа над половин милион от община Варна

Решението е временно

Официално: Нов договор за вратаря на Берое

Продължаваме да изграждаме бъдещето заедно, радват се в Стара Загора

Ботев (Пд) взима бивш играч на Уотфорд

Самуел Калу е бивш национал на Нигерия

Официално: Арда представи Ивелин Попов

Договорът му е до лятото на 2026 г.

Обявиха колко дължи Спартак Варна на футболисти

363 921,57 лeва са текущите задължения