Тунчев: Искам да изиграем по най-добрия начин последните два мача

Тунчев: Искам да изиграем по най-добрия начин последните два мача

"Имаше нервност в редиците ни", отбеляза треньорът на Арда

Треньорът на Арда Александър Тунчев заяви, че отборът му е успял да възстанови самочувствието си след няколко загуби, като въпреки че не са създали много положения, са реализирали от малкото и са контролирали играта.

Гостите от Кърджали се наложи с 2:1 като гост на Ботев Пд.

„Имаше една нервност, искахме да излезем и да изиграем мача по най-добрия начин за самите себе си, искахме да върнем самочувствието, което в последните няколко мача изгубихме. Радвам се, че до голяма степен успяхме да го направим, през по-голяма част от мача контролирахме. Не създадохме много положения, но по-важното е, че успяхме и от малкото да реализираме“, сподели Тунчев.

„Искам да изиграем по най-добрия начин последните два мача. Важното е да изиграем мачовете за себе си“, каза още той.

Продажбите на абонаментни карти в Левски започнаха с гаф

Левски съобщи, че е възникнал технически проблем с абонаментната кампания за новия сезон, която започна преди 2 дни

Караманджуков: Ако Лудогорец има 4 пъти по-голям бюджет от Левски, Веласкес е на минимална заплата

Спортният директор се усъмни във феърплея като заяви, че не присъства на „нагласени жребии“

Станислав Генчев: Всички искаме да видим Ботев в евротурнирите

„Доволен съм от четиримата футболисти, които броим за сигурни“

Девойките ни научиха съперниците си за старта на евроквалификациите

Вижте подробности

Спартак (Варна) отпрати австралиец

Договорът на Саад Мокачар бе прекратен по взаимно съгласие

Официално: “Българска армия” остава 50:50

ММС и ЦСКА потвърдиха запазването на модела за равенство в „Спортни имоти Българска армия“ АД