Тунчев: Не ни се получи играта, но спечелихме

Тунчев: Не ни се получи играта, но спечелихме

„Определено съм доволен от трансферите“

„Доволен съм от победата, която постигнахме днес. С оглед играта – не се получи това, което искахме.“

Това каза треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев, след като воденият от него отбор спечели с минималното 1:0 визитата си на Септември в София.

„Имаше припряност в нашите действия. Теренът е еднакъв за двата отбора. Днес си говорихме преди мача, че който успее да излъже другия и да вкара гол, то той ще бъде победителят. За щастие това сме ние“, посочи Тунчев.

„През второто полувреме имахме 1-2 ситуации, които можехме да развием по-добре, но не се получи. Пред нашата врата допуснахме минимални грешки, които не се оказаха фатални. Абубакар не е в групата днес заради административни проблеми. Иван Коконов се разболя, а още двама са контузени и трябваше да се справяме без 6-7 човека. Радостен съм, че се справихме“.

„Определено съм доволен от трансферите. Шано, който надявам се в следващите мачове да разгърне своя потенциал, разгърна своите качества. Другата седмица може да има добри новини за отбора от Кърджали.

„Няма място за сантименти за мача с Локомотив Пловдив. Сега съм противник и ще опитам по най-добрия начин да подготвя отбора и да победим в петък. Аз имам цел и тя е към момента отборът да показва добра игра и да стабилизира представянето си. През първия дял изнесохме добри мачове, но не успяхме да победим и сега ще опитаме да продължим да играем по същия начин и да затвърждаваме това с победи“, допълни той.

Александър Димитров: Турция няма да подцени мача с България

„Искаме отборът да спре да губи, ще играем за резултати“

Предложение за над 2.5 гола на Полша - Нидерландия

Домакините са аутсайдер

Почина легендарен вратар на ЦСКА

Стоян Йорданов си отиде от този свят на 81 години

В Бурса с предупреждение: Внимавайте с българския химн

По трибуните ще има над 40 000 души

Ангел Грънчов: Спартак Варна ще се спаси

Стожерът в защитата на Спартак Варна Ангел Грънчов разкри причините за срива на отбора

Левски преподписа договора си за спортна екипировка

„Сините“ ще носят екипите на Adidas поне до 2031 година

Изпратиха Александър Димитров за Турция с букет

Огромен букет получи селекционерът на националния отбор на България по футбол Александър Димитров на летище „Васил Левски“ в София

Кирил Котев: Искаме да завършим с точки

Директорът на националните отбори в БФС Кирил Котев се надява, че България най-после ще започне да печели точки и в Бурса утре „лъвовете“ ще покажат играта от първото полувреме в София през октомври

Черно море вдига основен играч на крака

Добра новина за наставника на Черно море Илиан Илиев.