Турицов: Искаха да дадат служебна победа на Лудогорец

Турицов: Искаха да дадат служебна победа на Лудогорец

Защитникът на ЦСКА разкри, че мачът е бил близо до прекратяване

Десният бек на ЦСКА Иван Турицов изказа мнението си след победата с 1:0 над ЦСКА като гост в мач от 28-ия кръг на efbet Лига. Той сподели, че не разбира защо играта бе спряна и определи действията на феновете на „армейците“, които замеряха Кирил Десподов с различни предмети, като „нещо нормално“.

„Защо се стигна до загубата… ами минимална липса на концентрация доведе до гол за Лудогорец от статично положение. Въпреки че говорихме много през седмицата, че напоследък вкарват много от статични положения, мисля, че бяхме подготвени до този момент, в който вкараха. Стана това, което си мислих, че който вкара първият гол, ще спечели“, започна бранителят.

„Няма да се оправдавам с прекъсването на мача. Нямам обяснение, беше нелогично, никой не го очакваше. Още малко искаха да присъдят служебна победа на Лудогорец. Виждал съм по Балканите, това е нещо нормално (б.р. - действията на феновете, които замеряха Десподов). Ние останахме на терена, Лудогорец се прибра. Искаха да прекратят мача“, коментира Турицов.

„За да спечелиш, трябва да вкараш. Имахме доста чисти положения, доколкото си спомням Лудогорец няма нищо чисто. Заслужавахме повече победата. Не само заради публиката, беше много важен мач за нас, който не искахме да загубим, за да запазим преднината пред Лудогорец. Всеки знаеше какво ни предстои и колко хора ще ни подкрепят. Феновете само ни помогнаха“, завърши Иван Турицов.

НА ЖИВО: ЦСКА - Ботев Пд (СЪСТАВИ)

Следете тук сблъсъка на "Васил Левски'

Тунчев с коментар за бъдещето на Ивелин Попов

Ветеранът спира с футбола след края на сезона

Иван Стоянов: Сгрешихме тактиката

Аз съм твърдо зад футболистите, призна треньорът на "червените"

Тунчев: След мача в Разград си повярвахме

"Тактическата дисциплина беше водещата, призна треньорът на Арда

Възходът на Арда продължава, разби ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

"Червените" падат с 0:3 в Кърджали

НА ЖИВО: Черно море – Локомотив (София) 0:1

Два отменени и един зачетен гол на "Тича", гледайте и следете мача тук…

Ясна е групата на ЦСКА за Ботев (Пловдив)

Янчев включи в състава Марк-Емилио Папазов

ЦСКА следи французин

24-годишното крило играе в Швейцария

Нанков: Надяваме се Монтана да се представи достойно срещу силния отбор на Левски

За срещата в неделя се завръща Давид Малембана