УЕФА постави в шах ЦСКА

УЕФА постави в шах ЦСКА

"Червените" не могат да обжалват наказанията на Малинов и Бодуров

УЕФА върза ръцете на ЦСКА за казуса с Кристиян Малинов и Николай Бодуров.

От „Борисовата градина“ няма как да пуснат жалба срещу червените картони, които двамата получиха. Причината за това е йезуитски ход на хората от Нион.

„На този етап получихме известие, че правата им са спрени само за една среща, а това няма как да се обжалва. Освен това ни уведомиха, че ще има допълнително решение на Дисциплинарната комисия, която ще се произнесе в четвъртък или петък“, коментираха от „Българска армия“ пред „Меридиан мач“.

Двамата футболисти, които са основни фигури в състава, получиха червени картони след края на реванша с Рига ФК заради спречкване със съперници.

Кадрите от „инцидента“ обаче така и не показаха някаква вина от страна на Малинов, както и на Бодуров.

Така на този етап те ще пропуснат със сигурност първата среща с Адмира Вакер, която е в четвъртък на „Българска армия“.

Аут е и Тиаго Родригес, но за разлика от Бодуров и Малинов, той си изработи червения картон в редовното време. Португалецът също ще гледа срещата от трибуните, но ще бъде на линия за реванша в Австрия.

От „Армията“ не скриха, че се надяват УЕФА да покаже разум и да не налага допълнителни санкции на Бодуров и Малинов.

ЦСКА с нов капитан

Последното до момента ново попълнение на ЦСКА Анжело Мартино записа неофициален дебют с червената фланелка в петъчната контрола с Радник Сурдулица.

Левски с финален трансферен ход

Последното предложение е дошло от кипърския АЕЛ Лимасол

Никола Илиев: Можехме да вкараме още

Капитанът на младежкия ни национален отбор Никола Илиев говори след успеха с 3:0 над Гибралтар.

Александър Димитров: Първото полувреме беше добре, второто се отпуснахме

Селекционерът на младежкия национален отбор Александър Димитров бе доволен от успешния старт на квалификациите за Евро 2027

Младежите ни потеглиха в квалификациите с 3:0 над Гибралтар

Младежкият национален отбор на България победи връстниците си от Гибралтар с 3:0 на старта на квалификациите за Евро 2027

Христо Стоичков за подкрепата на "Васил Левски": Това е пътят!

Легендата на българския футбол Христо Стоичков благодари в социалните мрежи на феновете за атмосферата на националния стадион "Васил Левски" в двубоя между България и Испания

Христо Митев се раздели с Локомотив София

Христо Митев вече не е футболист на Локомотив София

ЦСКА най-накрая победи, но в контрола

ЦСКА записа победа с 2:0 над сръбския Радник Сурдулица в приятелска среща, играна на базата в Панчарево

Черно море завърши 1:1 с Фарул в Констанца

Черно море завърши наравно 1:1 с румънския Фарул в контролна среща, играна на стадиона в Констанца