УЕФА разследва Динамо (Загреб) за инцидентите срещу Лудогорец

УЕФА разследва Динамо (Загреб) за инцидентите срещу Лудогорец

Европейската централа ще вземе предвид доклада на делегата, жалбата на Лудогорец и писмото на БФС

Дисциплинарната комисия към УЕФА започна процедура срещу хърватския шампион Динамо (Загреб). Причина за това станаха инцидентите по време на реванша от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещу Лудогорец.

В официално писмо до българския шампион и копие до Българския футболен съюз от еверопейската централа в Нион са уведомили българската страна, че към досието по случая ще бъде приложена жалбата на Лудогорец и писмото, с което БФС подкрепи позицията на "орлите".

Основният документ в дисциплинарната процедура ще бъде докладът на делегата на УЕФА от въпросния мач - Стийн Даруп от Дания.

ЦСКА ще се подсили със защитник преди мача с Дери Сити

ЦСКА ще привлече поне още един нов играч до първия мач с Дери Сити от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят е на 9 юли (четвъртък) от 21:00 часа.

Левски чака заключение за Сангаре

Треньорският щаб на Левски чака заключение и за състоянието на Мустафа Сангаре.

БФС честити юбилея на Георги Иванов

Днес своя 50-годишен юбилей празнува президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов!

Левски трепери за нов

Ръководството на Левски прави всичко възможно да извади работна виза на едно от новите попълнения – Мехди Мубарик.

Австрия без ключов защитник срещу Испания

Австрия ще играе без защитника Филип Мвене в мача си от 1/16-финалите на Световното първенство срещу Испания.

Приятелски футболни мачове с участието на български отбори (РЕПОРТАЖИ)

Вижте