Укра: ЦСКА ми дава шанс в трудна ситуация (ВИДЕО)

Укра: ЦСКА ми дава шанс в трудна ситуация (ВИДЕО)

"Клубът ме искаше и преди 3-4 години, но пробемът тогава се оказаха парите"

Много съм доволен, защото ЦСКА ми дава шанс в трудна ситуация, заяви едно от новите попълнения Андре Монтейро - Укра в интервю за официалния сайт на клуба.

 

"Клубът знае моя потенциал, ще дам всичко от себе си, за да оправдая доверието, което ми се гласува. Преди 3-4 години ЦСКА е имал интерес към мен, но мисля, че не е имало разбирателство заради парите", разкри протугалецът.
 
Укра обяви още, че иска да постигне много успехи с тима и да стане част от славната история на "червените". 
 
Той разкри, че двамата му сънародници в тима - Рубен Пинто и Тиаго Родригес, много му помагат с адаптацията и са му разказали за българското първенство. 
 
"Футболът е толкова динамичен, че има достатъчно информация. С моите съотборници и сънародници си говорим повече, те ми помагат с адаптацията. Знам почти всичко от тях, сега ми е по-лесно да научавам повече за първенството", добави португалецът.
 
29-годишният играч обяви, че малко по малко се включва в заниманията заедно със съотборниците си, но очаква след 2 седмици да бъде готов и да тренира наравно с тях.
 
Андре Монтейро разказа защо е наричан Укра. Като дете той е имал руса коса и един от треньорите му е казал, че прилича на украинец и му заявил, че ще го нарича Укра накратко.
 
Португалецът е впечатлен от феновете на "червените", които го посрещнаха с бурни овации на "Армията" преди контролата с Царско село и обеща, че ще направи всичко възможно, за да ги радва. 
 

Илиан Илиев: Ще има промени в състава на България за Гърция

"Ще излезем в защита с хора, които единствено са се виждали на лагерите"

Левски официално се раздели с Асен Чандъров

Вижте какво съобщиха „сините“

Официално: Локо Сф с трето лятно попълнение

25-годишният вратар пристига от Спартак Вн

Официално: ЦСКА подписа с тийнейджър

Вижте какво съобщиха „червените“

На остров Крит чистят стадиона за България, чакат близо 20 000 за мача

Българският национален отбор пристигна на горещия остров Крит за втората от двете си юнски контролни срещи, които са и последните тестове за селекционера Илиан Илиев преди началото на квалификациите за Световното първенство през септември.

Лудогорец се разделя с Игор Йовичевич по взаимно съгласие

Контрактът с хърватския специалист се прекратява по лични причини

Разбиха най-силния отбор на Спартак Вн от четвърт век насам

Юношата на Спартак Варна Георги Иванов-Геша изрази съжаление, че е разбит най-силния отбор на клуба от четвърт век насам.

Черно море започва подготовка в сряда

Tимът ще изиграе седем контроли

Изненада: Жозе Моуриньо напуска Фенербахче

Старши треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо е близо до напускане на клуба, съобщиха турските медии.