Украинци искат халф на Левски

Украинци искат халф на Левски
Източник: БГНЕС

Двата клуба за момента обаче не могат да се разберат за трансферната сума

Украинският Кривбас иска да откупи Клемент Икенна, пише „Тема Спорт“. Халфът бе преотстъпен от Левски в началото на годината, а наемът му приключва с края на сезона. Двата клуба за момента обаче не могат да се разберат за трансферната сума.

Тимът, който в момента се намира на шестата позиция в Премиер лигата, е готов да плати 100 000 евро за правата на нигериеца, докато от „Герена“ искат да получат поне 200 хиляди от европейската валута. Преговорите между двата клуба продължават, като страните се надяват на положителна развръзка. 22-годишният халф имаше трудно начало в Кривбас, но постепенно се пребори за игрово време. През пролетта той изигра седем двубоя, като в три от тях стартира от първата минута.

Икенна пристигна в Левски през лятото от втородивизионния хърватски Дубрава, но така и не успя да покаже, че има място на „Герена“ и изигра 13 двубоя във всички турнири. Желанието на сините е да се разделят с нигериеца, но не искат да го дадат за по-малка сума от желаната.

Радост за ЦСКА: Пуснаха билети и в Сектор А!

Българската професионална футболна лига пусна в продажба още билети в сектор А, на цена от 50 лева, за феновете на ЦСКА за предстоящия финал за Sesame Купа на България срещу Лудогорец в четвъртък

Черно море понесе тежък удар преди мача с Левски

Двубоят решава крайното класиране на "моряците"

Магомед Рамазанов - пример за феърплей

Денят на феърлпея се отбелязва на 19 май

Топка от финала за Купата отива на благотворителен търг

Инициативата се случва за втори път

Кишишев излиза в бенефиса на Мартин Камбуров

Дяков и Стойнев също част от мача на 1 юни

Унгарци искат защитник на Септември

Георги Върбанов е следен от клубове от Западна Европа

УЕФА и националните асоциации с общи усилия за подобряване на достъпността до мачовете

БФС с призив към клубовете

Националите по мини футбол започнаха със загуба Световното

Португалия препъна "трикольорите" с 3:1

Дарко Тасевски пред подкаста Palms Sport: за футболната му мечта и „Левски“

Специалистът говори и за периода след Генчев