Управата на Ботев бистри ситуацията в клуба и решава съдбата на Велислав Вуцов

Управата на Ботев бистри ситуацията в клуба и решава съдбата на Велислав Вуцов

Шефовете на "канарчетата" се събраха на своята редовна седмична среща на базата в "Коматево".

Шефовете на Ботев (Пловдив) се събраха на своята редовна седмична среща на базата в "Коматево".

 

 

Според запознати намеренията им са да обсъдят каква ще бъде съдбата на старши треньора Велислав Вуцов.

 

На сбирката участват председателят на Съвета на директорите Иван Джиджев и членовете Ангел Ванчев, Апостол Апостолов, Георги Несторов и Иван Йончев, съобщава БТА.

 

Целта на събирането е да се обсъди слабата игра на Ботев и двете поредни загуби от Левски и Славия с по 0:3, както и съдбата на старши треньора Велислав Вуцов.

Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза