Уругвайски нападател разглежда оферта от Левски, след като "сините" отпратиха поредните бразилци

Уругвайски нападател разглежда оферта от Левски, след като "сините" отпратиха поредните бразилци

Левски може да подпише с нападателя на Сампдория Бруно Форнароли. 24-годишният уругваец разглеждал оферта от „сините”, както и от кипърския Омония, съобщава италианския вестник Gazzetta del Lunedì.

Левски може да подпише с нападателя на Сампдория Бруно Форнароли. 24-годишният уругваец разглеждал оферта от „сините”, както и от кипърския Омония, съобщава италианския вестник Gazzetta del Lunedì. Според изданието футболистът, който е записал само 10 мача за Самп, ще напусне Генуа. Единият вариант пред него е Левски.
 

Бърза справка показва, че Форнароли е футболист на Удинезе от 2007 г., но оттогава е бил преотстъпван три пъти – на Сан Лоренцо, Рекреативо Уелва и Насионал (Монтевидео), чийто юноша е. Иначе на 20-годишна възраст е направил фурор, като за 20 мача е отбелязал 12 попадения преди да бъде продаден на Сампдория. 

През тази зима вечният съперник на "сините" - ЦСКА - привлече уругваецът Карлос Диого. 

Иначе Левски отпрати дошлите на проби бразилци Диелтон и Гелерме. Първият игра едно полувреме във вчерашната контрола срещу Стяуа, докато вторият изобщо не взе участие. Старши треньорът Николай Костов е преценил, че няма да ги използва. 

Днес приключва вторият подготвителен лагер на тима, който се проведе в Анталия. Утре в 9:45 ч сутринта "сините" кацат на терминал 2, а в петък отново заминават за турския курорт, където ще изиграят още три контроли. 

НА ЖИВО: Локо Сф - Ботев Пд (СЪСТАВИ)

Първия съботен мач от програмата следете тук

Генчев предупредил от играчите си преди мача с Ботев Пловдив

Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев е провел разговор с един от основните си футболисти преди домакинството на Ботев (Пловдив)

Лицензът на националния селекционер изтича

Този на младежкия селекционер също

Шеф на ФКСБ се подигра с Ботев и Балоянис

Михай Стойка отрече, че румънският гранд има интерес към гръцкия защитник

ЦСКА с амбициозна трансферна цел

"Червените" в конкуренция с Рейнджърс за норвежки халф

Локомотив Пловдив приема Арда в интригуващ двубой

Срещата е днес от 15:00 часа

Локо София срещу Ботев Пловдив в здрав сблъсък

Станислав Генчев се изправя срещу Херо в "Надежда"

Черно море и ЦСКА в пряк сблъсък за топ 4

Срещата на "Тича" е днес от 17:30 часа

Прогноза: Под 2.5 гола в "Надежда"

Генчев отново се изправя срещу Ботев (Пд)