В Етър се надяват Николай Йорданов да не свири за „хикс"

В Етър се надяват Николай Йорданов да не свири за „хикс"

Възловият мач в Западната „Б“ група между Eтър и Ботев (Вр) бе поверен на международния съдия Николай Йорданов, който бе върнат от БФС в професионалния футбол след двумесечно наказание след мача Пирин – Литекс

Възловият мач в Западната „Б“ група между Eтър и Ботев (Вр) бе поверен на международния съдия Николай Йорданов, който бе върнат от БФС в професионалния футбол след двумесечно наказание след мача Пирин – Литекс.

Негови помощници ще бъдат столичаните Александър Дамянов и Павлин Михайлов. Четвърти съдия е Михаил Йорданов от Разград.

Николай Йорданов е сред най-добрите български съдии и бе избран за рефер №1 в страната за 2009 г. от Асоциацията на българските футболни съдии.

Във великотърновския клуб пък са изненадани от факта, че седми столичен съдия ще свири на Етър в последните 8 мача.

„Нормално е за такъв важен мач да пратят съдия с опит като Николай Йорданов и това не ни притеснява. Притеснява ни поредицата от столични рефери, които идват да свирят на стадион „Ивайло“ и по една или друга причина мачовете все завършват наравно.

В предишното домакинство с Ботев (Вр) не бе отсъдена чиста дузпа срещу Миндев, а Кирил Михайлов за 7-8 брутални фаула получи едва един жълт картон и не бе изгонен. Че Етър не играе добре напоследък, това е факт, но е факт и че след тънки съдийски решения мачовете отиват все на хиксове.

Николай Йорданов е опитен съдия и се надяваме този пъти реферите да свирят всичко, което има на терена, а мача да спечели по-добрият отбор", заяви прокуристът на клуба Стефан Атанасов.

От Етър предупредиха, че занапред ще следят внимателно проявите на реферите в мачовете им и ще дават широк отзвук на съдийските решения в предстоящите двубои.
Отбор от Бундеслигата си хареса национал на България

Тим от Първа Бундеслига си е харесал български национал, твърдят медиите в Белгия

Левски излезе с официална позиция срещу расизма към футболистите му

Левски излезе с официална позиция, в която категорично осъди всички форми на расизъм

ЦСКА ще почете Иван Зафиров с черни ленти срещу Добруджа

ЦСКА ще почете паметта на именития защитник Иван Зафиров-Копата с черни ленти на ръцете на футболистите по време на гостуването на Добруджа

Веласкес е първият след Николай Митов, който преподписва договор с Левски

В последните години е истинско събитие треньор на Левски да запази поста за повече от един сезон, камо ли да подпише нов договор

Валентин Захариев: Вуцов ни спаси от разгром срещу Испания

Бившият треньор на вратарите на Левски Валентин Захариев, който отлично запознат с качествата на Светослав Вуцов, коментира всичко случващо се около национала в последните часове

Лудогорец мисли само за победа срещу разклатения Спартак (Вн)

Шампионите могат да доближат Левски на една точка в битката за върха

Ботев Пловдив посреща Славия в битка на дъното

Неделев ще изиграе мач номер 300 за "канарчетата"

Ботев (Пд) с последна тренировка преди мача със Славия

"Канарчетата" на режим на базата

Фен-зоната на "Колежа" преди Ботев - Славия

"Канарчетата" с куп активности за домакинството