В Гърция вече смятат Кирил Десподов за "Футболист на България" за 2023г.

В Гърция вече смятат Кирил Десподов за "Футболист на България" за 2023г.

Крилото на ПАОК получи похвали в южната ни съседка

В Гърция обявиха бившия футболист на Лудогорец за най-добър играч на 2023 г. в един от реномираните спортни сайтове. И въпреки че носителят на три отличия, е сочен за основен фаворит, анкетата у нас все още дори не се е провела.

Всичко това се случи преди нападателят да направи изключителен силен мач за ПАОК и благодарение на него солунския тим ще зимува на върха в класирането на гръцкото първенство.

"Не се отпуснахме на полувремето. Шестима различни играчи вкараха. Опитвам се да давам всичко от себе си всеки ден, работя здраво, за да задоволя желанията на треньора", заяви Десподов пред Cosmote TV. На 11 ноември той навърши 27 години и по всички личи, че се чувства все по-добре в тима от Солун.

"Разбира се, че треньорът работи за манталитета на отбора. Ние играем на максимум, докато съдията не свири край на мача. Треньорът трябва да ми крещи, защото направих грешка. Искам да запазим хубавите моменти от 2023 г., да сме здрави и желая на всички Весела Коледа и весели празници", добави Десподов.

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо

Филип Калоч: Във футбола всичко е възможно

Халфът на Лудогорец очаква здрава битка в Унгария

Руи Мота: Ние мислим само за победата

Треньорът на Лудогорец говори преди реванша с Ференцварош

Локо (Пловдив) остава непобеден и след Кърджали (ВИДЕО)

Тимът на Косич изпусна златна възможност в 90-ата минута