В Казахстан смятат загубата от България за несправедлива

В Казахстан смятат загубата от България за несправедлива

"На българите им провървя", пишат в страната

 Специалисти и медии в Казахстан коментират, че загубата на националния тим от България в контрола е била несправедлива.

 
Българският представителен отбор победи с 2:1 състава, воден от селекционера Станимир Стоилов.
 
"На българите им провървя! Разбира се, резултатът не е закономерен, още повече че допуснахме втория гол в добавеното време. Смятам, че реално резултатът трябваше да бъде равен", заяви ветеранът на местния футбол Сергей Гороховодацки.
 
"Разбира се, неприятно е да завърши срещата по този начин, но това е футболът. Какво да правиш?! Трябва да се играе до край", казва бившият футболист, цитиран от Sports.kz.
 
Същата медия отбелязва, че националният отбор на Казахстан при Стоилов за два мача е вкарал толкова голове, колкото при предишния селекционер Александър Бородюк за целия квалификационен цикъл.
 
"Статистиката от мача е категорично в полза на Казахстан", отбелязва друго издание, специализирано във футболната журналистика.
Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза