В Левски чакат лекар, за да решат съдбата на Билал Бари

В Левски чакат лекар, за да решат съдбата на Билал Бари

Вижте подробности

Световното светило в медицината Ерих Рембек все още не е казал тежката си дума за състоянието на Билал Бари. Припомняме, че "сините" изпратиха снимки от ядрено-магнитния резонанс на мароканеца на немския лекар, за да научат мнението му за състоянието на нападателя. Преди това левскарите получиха противоречиви мнения на родни лекари кога и дали Бари ще започне тренировки.

На "Герена" чакат становището на Рембек, което ще приемат за крайно, за да вземат решение дали да привлекат нов нападател, или да разчитат на Билал за предстоящия сезон, пише "Мач телеграф".

Легия и Партизан чакат Левски в Лига Европа

Жребият е в 16,00 часа

Първият съперник на Лудогорец: Динамо (Минск), Кайрат, Ноа или Виртус

УЕФА обяви разбивките за жребия в Шампионската лига

ЦСКА е спестил солидна сума от раздялата с Иван Дюлгеров

ЦСКА обяви, че прекратява договора на вратаря Иван Дюлгеров и от вчера той вече не е футболист на клуба.

Българин влезе в щаба на Керкез в ЦСКА

Българският анализатор Мартин Стоянов ще бъде част от щаба на Душан Керкез.

Клубове от Европа със сериозен интерес към Асен Митков

Доста играчи на Левски са спрягани за трансфери в чужди клубове, но един от тях може да изпревари всички. И това е Асен Митков.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.

Седем играчи пропускат първата контрола на Левски

Сините се изправят на 21 юни, събота, срещу Спартак Плевен.