В Левски се гласи още един трансфер

В Левски се гласи още един трансфер
Източник: БГНЕС

Хърватският защитник Стипе Вуликич няма да е последното ново попълнение на „сините“ тази зима

Очаква се в следващите дни, до края на трансферния прозорец, на „Герена“ да дойде поне още един нов футболист, пише "Мач Телеграф".

Първа опция е румънското острие на Локо Пд Каталин Иту, но ако не се стигне до разбирателство с пловдивчани, Левски има и резервни опции, съобщава още изданието.

Както е известно, треньорът Хулио Веласкес държи да вземе полузащитник, който да подсили играта в средата на терена. Вариантът с Марселино Кареасо пропадна, след като колумбиецът си намери оправдание с визови проблеми на съпругата му.

Веласкес много държеше на Кареасо, но ще трябвacа да търси друго решение. През зимната пауза той даде още малко кредит на доверие на бразилеца Рилдо, но той не го използва и по всичко личи, ще бъде твърда резерва и през пролетта.

Неговият сънародник Фабио Лима също не успя да се наложи и разтрогна договора си със „сините“. Така опциите в халфовата линия, особено в атакуващата част, рязко намаляха.

Зимата блокира родния футбол, масово отлагат мачове във Втора и Трета лига

Лошите метеорологични условия в страната и най-вече в Централна и Източна България сериозно възпрепятства футболния уикенд

Веласкес: Теренът в Бистрица не ме притеснява

Наставникът на Левски – Хулио Веласкес, говори на пресконференция преди утрешното гостуване на ЦСКА 1948

НА ЖИВО: Добруджа - Монтана (СЪСТАВИ)

Следете битката на новаците тук

Лечева с важни срещи с членове на МОК и президентите на федерациите по фигурно пързаляне и бокс

Председателят на БОК Весела Лечева проведе работни срещи с членове на Изпълнителното бюро на МОК и президентите на три от най-големите световни федерации – по фигурно пързаляне, бокс и гимнастика.

В Италия разкриха трансферната сума на Вуликич

Левски финализира трансфера на хърватския защитник Стипе Вуликич, който пристига от италианския Сампдория

Христо Янев залага на трима българи срещу Славия

Добрата форма на Иван Турицов ще остави на пейката бразилеца Пастор, който беше твърд титуляр за ЦСКА преди пиянския скандал, който го вкара в ареста