В Петрич: Феновете искат Беласица да залага на родното

В Петрич: Феновете искат Беласица да залага на родното

Новакът във Втора лига иска универсален халф от дубъла на Лудогорец

Новакът във Втора лига Беласица Петрич е близо до привличането на универсалния халф от дубъла на Лудогорец  Петър Караангелов.

Ръководството на клуба вече е започнало преговори за родения именно в Петрич полузащитник, съобщиха колегите от Kotasport.com и затова кореспондент на Novsport.com се свърза с директора на ДЮА на разградчани Радослав Комитов, който сподели следното:

„На този етап никой не е разговарял по този въпрос нито с мен, нито с хора от ръководството на Лудогорец.“

Петър Караангелов е рожба на ДЮШ на Беласица, трето поколение футболист от фамилията си.

Бивш юношески национал, минал и през академията на Ботев Пловдив. В последните години в Беласица дадоха шанс на много млади футболисти и те ни ги подведоха.

Преди пандемията Бела привлече от Лудогорец още един свой талант – Атанас Карачоров.

Новият шеф на ДЮШ на Беласица Васил Чергов също бе треньор няколко години в академията на Лудогорец.

Вестта за евентуалното преминаване на Петър Караангелов-младши в мъжкия отбор на Беласица се прие с голямо задоволство от любителите на футбола.

Комити се надяват някой от ръководството на ОФК Беласица да намери начин да проведе разговори и с друг именит футболист, рожба на ДЮШ на клуба - Андон Гущеров.

Керкез: Много футболисти ни отказват, защото ЦСКА не е в Европа

Няма как от днес за утре да сменим всичко, ще вървим стъпка по стъпка

Сдружение „Ботев“ избра вариант за бъдещето на клуба

Миноритарният собственик на Ботев (Пловдив) - Сдружение "ПФК Ботев", излезе с позиция относно бъдещето на клуба.

Оферта от чужбина разколеба Теодор Иванов за ЦСКА

Днес "армейците" се събират за първа тренировка в Панчарево

Нидерландци се отрекоха от защитник на Левски

Носителят на Купата на Нидерландия Го Ахед Ийгълс отрече да има апетити към защитника на Левски Келиан ван дер Каап.

Липенски извежда Берое в първа тренировка

Пламен Липенски ще изведе футболния Берое в първата тренировка на тима за новия сезон в Първа лига.

Напуснал Левски отива в Черно море

Черно море договори пореден трансфер. Договор с клуба ще подпише офанзивният халф Илиян Стефанов, който преди дни напусна Левски.

Дунав започва подготовка днес

Дунав Русе започва подготовка за новия сезон днес, съобщиха от клуба.

ЦСКА 1948 привлича плеймейкър от Аржентина

ЦСКА 1948 ще привлече аржентинския офанзивен полузащитник Браян Собреро от елитния боливийски Олуейс Реди

Разкритие: ЦСКА губи един от най-добрите си футболисти

Редица клубове са готови да активират клаузата за откупуване на Лумбард Делова