В СЛАВИЯ СА БЕСНИ: Венци Стефанов скочи на съдията, Боби Михайлов и Ганчев

В СЛАВИЯ СА БЕСНИ: Венци Стефанов скочи на съдията, Боби Михайлов и Ганчев

Вижте какво каза той

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов е останал бесен след вчерашната загуба с 2:3 от ЦСКА в мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Босът на "белите" обвини главния съдия Драгомир Драганов за поражението, но не подмина още президента на БФС Борислав Михайлов и шефът на "червените" Гриша Ганчев. 

"Много съм разочарован! Многo! Искам да благодаря на Борислав Михайлов за много правилния подбор на съдиите", каза иронично пред Спортал Стефанов. 

"Волът рие, рие, рие и хвърля на гърба си. Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи. Докога дербитата, в които участва Славия, ще бъдат ръководени от такива съдии?! Не отсъди чиста дузпа за Славия. После удар по Георги Петков, изваждане на вратаря с носилка, няма и картон за Кайседо! Жоро игра първи с топката". 

"Докога питам! Нали дойде един унгарец, не можеше ли да сложат съдия, който наистина става? На този имаха ли му респект според вас? Стойчо го псува, какво ли не му каза, всички от ЦСКА го правиха на маймуна, той седи като статуя. Какво трябваше да се случи на този мач?". 

"Благодаря на Съдийската комисия, благодаря на Боби, благодаря на Гриша Ганчев! Гришата свърши добра работа още в предишния кръг, когато нашариха всички наши футболисти срещу ЦСКА 1948. Благодаря им! По този начин българският футбол ще върви напред, с общи усилия на няколко клуба и на БФС. Вече имаме специалист по съдиите, видяхме колко е специалист", добави Стефанов.

Скръбна вест! Легендарният Янко Динков ни напусна

Човекът, победил Байерн (Мюнхен) на стадион “Бончук”

Левски "пусна завесите" на тренировките преди ЦСКА 1948

Представителният отбор на Левски продължава с подготовката за мача от 2-ия кръг на плейофите в efbet Лига срещу ЦСКА 1948

Левски ще плаща по-солена глоба от ЦСКА след дербито

Вижте всички наказания след кръга

ЦСКА надъха феновете преди Лудогорец: Заедно като юмрук!

Ръководството на ЦСКА призова феновете за подкрепа и обединение преди решителната среща с Лудогорец от турнира за Sesame Купа на България

Черно море е в успешна серия срещу Арда

Преди неделния сблъсък на „Арена Арда“ отборът на Черно море е без загуба от Арда в четири поредни мача в елита.

Сангаре тренира на пълни обороти с Левски

Добрите новини за Левски продължават да идват една след друга.