В Славия зарити с предложения за играчи

В Славия зарити с предложения за играчи

„Сигурно имам около 200. Не мога да намеря време да ги изгледам", каза Иван Колев

Треньорът на Славия Иван Колев е зарит с дивидита с изяви на футболисти, които са предложени на най-стария столичен клуб, съобщава вестник "24 часа".

 

„Сигурно имам около 200. Не мога да намеря време да ги изгледам. През зимната пауза сигурно ще привлечем нови футболисти, но трябва много внимателно да ги преценим", обяви Колев. Той добави, че щом се предлагат сега, повечето от тях са свободни агенти. Славия вече се раздели с бразилския нападател Мишел Платини. През паузата може да има и други напускащи.

 

Днес „Славия" приема Черно море в 1/8-финален реванш от турнира за купата на България. Във Варна „белите" паднаха с 0:2.

 

„В никакъв случай няма да отпишем този двубой. Имаме шансове да продължим и ще направим всичко да заличим пасива", каза Колев. 

Емил Ценов с официален дебют за Оренбург, изигра 90 минути при успеха над Рубин (Казан) (ВИДЕО)

Мачът бе от турнира за Купата на Русия

Добруджа изби рибата с топ трансфер, привлече португалец с впечатляваща визитка

Клиентът на Жорже Мендеш Томаш Силва подсили новака в елита

Илиян Филипов призова феновете на Ботев Пловдив за среща

Спомоществователят на Ботев Пловдив – Илиян Филипов, публикува официално изявление във връзка с проблемите в клуба

БФС глоби отборите от елита с над 22 000 лева

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите след осмия кръг в efbet Лига, възлизащи на общо 22 400 лева

16-ти нов пристигна в Ботев Пловдив

Ботев Пловдив осъществи трансфер №16 в лятната си селекция, съобщиха от клуба

Минал през три български клуба подписа в Индонезия

Джонатан Перейра има нов отбор

Обявиха съдията на Левски - Лудогорец

Вижте всички наряди

Ветераните на Локо Пд ще участват на турнир в Румъния

В Стар Бенешов

Елизара Янева стартира с победа в Пазарджик

Наложи се над французойка