В ЦСКА си отдъхнаха: Контузията на Чорбаджийски не е сериозна

В ЦСКА си отдъхнаха: Контузията на Чорбаджийски не е сериозна

В следващите два дни той ще бъде подложен на специални процедури

Контузията на капитана на ЦСКА Божидар Чорбаджийски не е сериозна, съобщават от клуба. Това показват направените му днес изследвания. 

 

Защитникът получи травма в кръста по време на последната тренировката на националния отбор и тази причина не замина за Люксембург.
 
В следващите два дни той ще бъде подложен на специални процедури, след което ще поднови тренировки. Впоследствие старши треньорът Стамен Белчев ще прецени дали да го включи в групата за мача с Пирин, пише официалният сайт на ЦСКА.
 
Двубоят от XII кръг на Първа лига между ЦСКА и Пирин е в неделя (15 октомври) от 20:00 часа на стадион "Българска армия".
ЦСКА отправи запитване за крило на Крузейро

"Червените" искат Луис Фернандо

Мартин Кавдански прекрати кариерата си

За последно игра в Марек

Датчанин ще свири последния мач на България от квалификациите

Съдия номер 1 на Дания по футбол в момента Якоб Кеелет ще ръководи последната Световна квалификация на българския национален отбор в група „Е“ във вторник

Чалханоглу с контузия след победата над България

Капитанът на Турция пропуска мача с Испания

Георги Илиев: Стоян Йорданов помагаше на всички млади в ЦСКА

Бившият футболист на ЦСКА Георги Илиев сподели, че хора като Стоян Йорданов не трябва да бъдат забравяни

Димитър Пенев: Стоян Йорданов беше много добър човек

От една легенда на ЦСКА към друга такава

Александър Димитров и трима национали отдадоха почит на Стоян Йорданов

Димитър Митов, Димитър Евтимов и Алекс Божев са присъствали

Славия и Септември (Сф) си вкараха 4 гола в контрола

Двата елитни тима завършиха 2:2

50 надежди за по-добро бъдеще

България с играчи в Бенфика, Порто, Милан, Вердер и Уест Хем