Валидират пощенската марка "100 години Славия" през март

Валидират пощенската марка "100 години Славия" през март

Събитието е едно от водещите за филателистите в България

Пощенската марка "100 години Славия" ще бъде валидирана до края на март. Събитието е едно от водещите за филателистите в България. Марката "100 години Славия" е на корицата на списание Филателен преглед, което излиза 75 години. 

Проектът е дело на художника Людмил Веселинов. На марката е изобразен отборът на Славия от 1943 година - шампион на България и носител на Царската купа. На марката има надпис 100 години Славия, както и изображение на юбилейната емблема на "белите".

Кулминацията на тържествата по случай вековния юбилей на Славия ще бъде на 10 април в зала 1 на НДК, когато ще се проведе тържествен концерт. По случай 100-годишнината на "белите" ще бъдат издадени три книги, свързани с историята и най-големите спортни и обществени постижения на клуба.

Зехтински представи автобиографията си в клубния магазин на Ботев Пд

Легендата на Ботев (Пловдив) Петър Зехтински представи автобиографичната си книга "Да играеш за другите" в клубния магазин на стадион "Христо Ботев".

Жалко! Лудогорец отпадна от младежката Шампионска лига

Отборът на Лудогорец до 19 години отпадна от младежката Шампионска лига на УЕФА. В мач-реванш от от втория кръг в турнира българският отбор загуби с 0:2 у дома срещу Динамо Минск.  

На “Колежа” полудяха по книгата на Петър Зехтински

Тодор Неделев, Николай Минков и Ивайло Видев също присъстваха заедно с клубната легенда

Живондов: Нуждаем се от това да печелим

Временният треньор на Лудогорец говори преди мача с Ференцварош утре

Няма свободни места в „сините“ сектори за Левски – ЦСКА

Общо 17 638 места, разпределени за сините фенове, вече са заети три дни преди големия мач

Анте Аралица ще отсъства до края на годината, съобщиха от Локо (Сф)

Нападателят получи контузията още при гостуването на Ботев

Пуснаха билетите за България – Грузия

Пропуските вече могат да бъдат закупени

В Стара Загора: Ремонтните дейности по спортна база "Берое" вървят по план

Футболният клуб ще тренира на базата на Верея

Треньорът на Витоша: Радваме се, че излизаме срещу Левски за Купата

„Има отбори в Първа лига, които бихме отстранили", смята Кристиян Узунов