ВЪВ ФРАНЦИЯ: Фаетон отива в София, за да подпише с ЦСКА

ВЪВ ФРАНЦИЯ: Фаетон отива в София, за да подпише с ЦСКА

Вижте подробности

ЦСКА е на път да привлече Матиас Фаетон от Гренобъл за следващите няколко сезона. Френският сайт "foot-sur7.fr", пише, че нападателят пристига в София днес и ако мине медицинските прегледи успешно, той официално ще стане футболист на "армейците".

Ръководството на ЦСКА вече е постигнало споразумение с централния нападател относно възнаграждението му, както и за продължителността на договора. Атакуващият играч трябва да премине медицински прегледи след няколко часа преди официалното подписване на договора си с вицешампиона на България.

Според Фабрис Хоукинс, който даде информацията, ще трябва да бъдат уредени само няколко дребни детайла между лидерите на двата клуба преди официалното оформяне на трансфера на Фаетон.

Реал с куп контузени преди Алавес

Само с една победа в последните пет кръга и четири точки изоставане от Барселона, което може да се увеличи до седем утре, Реал ще гостува на Алавес в неделя в мач, който е задължителен за победа, за да спаси сезона, но и за да може Шаби Алонсо да остане на пейката

Ивайло Петев: Лудогорец ще пребори Левски за титлата

Бившият треньор на Лудогорец е убеден, че "орлите" ще станат шампиони

Елитен отбор от Португалия иска звездата на Спартак Варна

Спартак (Варна) няма да може да задържи един от асовете си за пролетния дял от кампанията - Бернардо Коуто

Сангаре няма да играе за Мали в Купата на Африканските нации

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре не намери място в окончателния тим на селекционера Том Сенфие за турнира за Купата на африканските нации, който започва в Мароко на 21 декември

Черно море ще прекъсва неуспешна серия срещу Арда

Черно море ще гони първа победа на Арда у дома от две година насам

Левски посочи вратата на трима полузащитници

Трима играчи на Левски по всяка вероятност изиграха последните си минути със синия екип

Стана ясно каква е контузията на Мазир Сула

Полузащитникът на Левски - Мазир Сула, беше заменен принудително още в 26-ата минута на двубоя за SESAME Купа на България срещу Витоша Бистрица

Черно море срещу Арда в непредвидим сблъсък за Купата

Черно море и Арда се изправят един срещу друг в двубой от 1/8-финалите на Sesame Купа на България

Петър Станич: Много неприятно е да изпуснеш победата в последните минути

Сръбската звезда на Лудогорец не се зарадва на хикса с ПАОК