Важна информация преди Лудогорец - Левски

Важна информация преди Лудогорец - Левски

Мачът е в събота

 ПФК Лудогорец съобщава, че полицията в Разград ще вземе сериозни мерки за опазване на обществения ред преди, по време и след предстоящия в събота (18 май) мач с Левски XXXIV кръг на Първа лига.

 
Клубът напомня, че от съображения за сигурност фенове с артикули на гостуващия клуб няма да бъдат допускани в секторите с привърженици на домакините. Достъп до стадиона няма да имат лица в нетрезво състояние и такива, употребили наркотични вещества. Внасянето на остри и опасни за здравето предмети, както и използването на пиротехнически средства е абсолютно забранено. Достъпът с хладно и огнестрелно оръжие, както и спрейове със защитен газ, също е забранен. Стадион "Лудогорец Арена" разполага със система за видео наблюдение, благодарение на която нарушителите ще бъдат идентифицирани от органите на реда.
 
 
 
 
В момента билети за мача се продават на клубната база, а в събота от 12,00 ч. ще работи и касата на улица "Васил Левски".
 
ВАЖНО ЗА ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ:
 
Феновете на Левски ще могат да си закупят билети в деня на мача от гишето на новия сектор "Гости". Цената на входния талон е 8 лева. 50 процента отстъпка за непълнолетни посетители. Касата отваря в 12,00 ч. ПФК Лудогорец обръща внимание на привържениците на Левски, че на входа на сектор "Г" има турникети и по тази причина е необходимо да спазват указанията на стюардите при влизането в сектора.
 
ПФК Лудогорец призовава феновете на гостуващия отбор да се възползват от предварителната продажба на билетите, за да се облекчи пропускателния режим в сектора.
 
В събота "Лудогорец Арена" ще отвори врати два часа преди началото на двубоя - в 16,00 ч. Всички фенове подлежат на щателна проверка по входовете. По тази причина клубът призовава привържениците да оказват съдействие на стюардите и органите на реда.
 
ПФК Лудогорец напомня, че за мачовете в Първа лига на стадиона се влиза само срещу документ за самоличност, който трябва да бъде показан на органите на реда. Съгласно чл.8, ал.7 от закона за Закрила на детето мaлолетните и непълнолетни лица ще бъдат допускани срещу попълнена декларация от придружител. Търсете бланките на касите на "Лудогорец Арена" и ги попълвайте стриктно, за да се улесни пропускателният режим на стадиона непосредствено преди началото на мача.
Президентът на Хебър: Целта ни е връщане в елита

Президентът на Хебър Валентин Василев обясни причината за треньорската смяна в отбора

Ботев (Пловдив) представя утре новия си треньор

Николай Киров ще даде първата си пресконференция след завръщането си

НА ЖИВО: Лудогорец - Копенхаген 0:0

Родният шампион излиза за третата си контрола това лято

НА ЖИВО: ЦСКА – Хайдук 0:1 (ВИДЕО)

Гледайте и следете тук третата лятна контрола на „червените“…

Халф на Левски пропуска старта в Лига Европа

Младежкият национал на България получи нова контузия

Беласица стартира летните контроли със загуба

Втородивизионният Беласица (Петрич) допусна поражение с 2:1 от Дрита (Гниляне), като срещата се игра в Банско

ФИФА спря трансферите на Спартак (Вн)

Черните облаци над „соколите“ се сгъстяват

Трима нови в Черно море дават заявки за титуляри

Трима от новите в Черно море дават сериозни заявки да започнат новия сезон като титуляри, ако съдим по представянето им в контролите

ОФИЦИАЛНО: Николай Митов е новият треньор на Хебър

Хебър официално обяви Николай Митов като свой нов старши треньор