Веласкес: Много съм доволен от показаното

Веласкес: Много съм доволен от показаното
Източник: БГНЕС

“Дни като днес ме карат да съм изключително горд”

Наставникът на Левски Хулио Веласкес бе много доволен от играта на тима му при равенството 1:1 при визитата на Лудогорец. Специалистът смята, че играчите са изиграли срещата много сериозно така сякаш от него зависи спечелването на титлата.

“Много съм доволен от това, което показа отборът. Мисля, че направихме много добър мач. В началото може би не влязохме добре, но с течение на времето намерихме себе си. Невероятна работа свърши целият отбор. Днес започнахме с осем промени от последния мач и всички бяха за пример в поведението си. Дни като днешния ме карат да съм изключително горд, че съм треньор на тези момчета. Не спечелихме, защото противникът е много добър отбор и когато водиш с 1:0 и имаше няколко ситуации да поведем с 2:0, ако не успееш, получаваш попадение. Все пак трябва да погледнем и в контекста, че вече сме шампиони, а играчите показаха отношение сякаш от днешния мач зависи титлата”, каза Веласкес.

Четирима елитни рефери отпаднаха за следващия сезон в efbet Лига

Вижте решенията на СК към БФС

Борислав Вакадинов се разделя с Марек

Десният краен бранител бе важна фигура от състава на дупничани

Жребият за новия сезон в efbet Лига ще се изтегли на 8 юни

Българският футболен съюз обяви кога ще бъде официалната церемония по изтеглянето на жребия за сезон 2026/2027 в efbet Лига

ЦСКА блокира трансфер на Факундо Родригес в Южна Америка

Защитникът на ЦСКА Факундо Родригес е в списъка за селекция на южноамериканския гранд Насионал, твърдят тамошни медии

Лудогорец се раздели с бразилец

Бразилският нападател Матеус Машадо приключи с Лудогорец

Леклер: Не се чувствам уверен в колата

Шарл Леклер изглеждаше много бърз в рамките на петъчните тренировки преди домашната си Гран При на Монако, след като даде едно първо и едно второ време в тях