Веласкес свали картите: Имаме нужда от халф

Веласкес свали картите: Имаме нужда от халф

Треньорът притеснен от травмите на Цунами и Колев

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира победа над Добруджа с 2:1, признавайки, че футболът е отстъпил на тежките единоборства.

"Един мач, който бе прекъсван от многото нарушения и тежки единоборства. Не се игра много футбол. Беше важно да дам минути на футболистите. Хубаво бе, че Асен Митков се завърна. На тази позиция имаме липси, щастлив съм от това, което видях от него. Иска ми се да сме много по-убедителни в последната третина. Имахме положение още в 3-ата минута, което пропуснахме. Продължаваме с натоварванията и подготовката за първия официален мач."

Запитан за контузиите на Цунами и Алекс Колев, той призна: "И аз съм много притеснен. Надявам се да няма нещо сериозно. При удара и приземяването се получи нещо при Цунами. Нямам още информация."

"Имаме нужда от нов във вътрешната част на терена. Щастлив съм, че дадохме минути на Митков. Липсва ни играч, който да даде сигурност в средата на терена. Трябва да подобрим конкуренцията по крилата. Не е важно кога, а тези, които дойдат, да вдигнат класата на отбора."

 

Лудогорец пуска в продажба билетите за Апоел (Тел Авив)

Мачът-реванш е следващият четвъртък от 21:00 часа

Официално: Лудогорец привлече младежки национал на Бразилия

„Трябва да си върнем титлата и да се представим силно в Европа“, заяви Натан

Божидар Искренов надъха Левски преди дуела с Университатя

Със сигурност Божидар Искренов ще бъде в ложите на стадион "Георги Аспарухов"

Веласкес: Левски трябва да покаже най-доброто, за да победи Университатя

Треньорът на Левски коментира предстоящия сблъсък в ШЛ и световната титла на Испания

Евертон Бала: Трябва да бъдем най-добрата версия на себе си

“Очакваме и двата двубоя да бъдат трудни”

Спартак Вн с треньора на пейката в дербито на Варна

Според последните информации Гьоко Хаджиевски ще води от пейката Спартак Варна в битката за морската столица на „Тича“ в неделя