Той коментира и трудната позиция на тима в класирането на efbet Лига, както и възможните начини за излизане от кризата.
„Стремим се да печелим всеки мач. Убеден съм, че разполагаме с нужните качества и сили, а с малко късмет ще успеем да се измъкнем от това положение“, заяви Стефанов.
Той също така обяви, че ще бъдат взети мерки за затягане на реда по време на домакинските срещи на клуба, като отказа да говори за бъдещето на старши треньора Златомир Загорчич.
„На стадиона ще бъде въведен ред. Ще има хора, които ще следят за това. След всеки мач клубът плаща между 2000 и 5000 лева глоби – основно заради поведението на част от феновете, а това не трябва да се случва. Не желая да обсъждам дали този мач може да е последен за Загорчич начело на отбора, ако загубим. Футболистите са мотивирани и искат победата. Имаме грешки, но се надявам скоро да ги поправим“, допълни президентът на Славия.