Венци Стефанов: Имаме шансове на реванша

Венци Стефанов: Имаме шансове на реванша

Босът на Славия недоволен от червения картон на Сашо Александров

Президентът на Славия Венци Стефанов коментира пред Блиц от Сплит мача Хайдук - Славия. "Белите" отстъпиха с 0:1 първата среща от втория с квалификационен кръг на Лига Европа. Реваншът е след една седмица в София. Тимът на Златомир Загорчич завърши срещата с 10 човека, след като Александър Александров получи втори жълт картон и беше изгонен.

"Първото полувреме играхме отлично. Галин Иванов пропусна, след това Момчил Цветанов, Влади Узунов удари греда. През втората част се представихме по-слабо и закономерно в края ни отбелязаха гол.

Как ще коментирам изгонването на Сашо Александров? Справедливо получи втори жълт картон. Преди мача всички ги предупреждавах да внимават, да не се поддават на провокации. Той явно не ме е чул. Такива тарикатлъци като неговите може да минават в България, но не и в Европа. Санкция няма да има за него. То наказанието му е, че ще пропусне реванша. Трябва да се внимава. Не да правиш глупости.

Второто по-слабо. Играхме с ленти. На резервните скамейки имаше реклама на подобна къща. За едни може други - не може. Оптимист съм. Хайдук  не е толкова страшен. Напълно преодолим съперник. Зависи как ще тръгне мачът в София.

Имаме шансове да продължим. Хайдук не е онова страшилище, каквото го описват. Ако вкараме ранен гол и играем на ниво в защита, нищо не се знае", заяви Стефанов.

"Радвам се, че ЦСКА е спечелил категорично с 3:0. ЦСКА си е ЦСКА - турнирен боец. Кой каквото иска да говори, но това е истината", добави "белият" бос.

Ел Джемили извън групата и картотеката на Левски за мачовете с Апоел Беер Шева

Продажбата му май е близо

Дунав победи минимално новака Севлиево

Русенци надделяха с гол в самия край

Георги Русев се завръща в ЦСКА 1948

Българският национал Георги Русев отново ще облече екипа на ЦСКА 1948

Неделев: Това беше последният ми мач за Лудогорец, връщам се в Ботев

Халфът потвърди голямата новина

Голмайсторът на Лудогорец - Филип Калоч: Тепърва ще показвам повече

Полузащитникът на Лудогорец - Филип Калоч, говори след победата с 1:0 над Динамо Минск в мач от първия квалификационен кръг на Шампионска лига

Руи Мота: Изиграхме добър мач, трябваше да бъдем търпеливи до гола

Треньорът на Лудогорец остана доволен от минималния успех

Лудогорец проби "крепостта" Динамо в 87-та минута (ВИДЕО)

Калоч вкара за 1:0, две греди за "орлите"

Илиан Илиев: Падна ни се най-трудния съперник в Европа, говорих за тях с Цанко Цветанов (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море говори след двете контроли на тима си днес

Черно море с 2 от 2 победи за деня, постигна успех и във втората си контрола

"Моряците" надвиха Черноморец Бургас с 2:0