Венци Стефанов: Любо Пенев добре го ошамариха, пак ли иска?

Венци Стефанов: Любо Пенев добре го ошамариха, пак ли иска?

„Той бе добър футболист, но да каже какво е успял да направи като ръководител“, призова босът на Славия

Президентът на Славия и член на Изпълкома на БФС - Венци Стефанов, се изказа доста остро по адрес на наставника на Царско село Любослав Пенев.

Повод за това бяха думите на Пенев, че ще направи повече за футбола за 5 години, отколкото това ръководство е сторило за 20 години. 

"Не отричам, че Любо Пенев беше добър футболист. Това е безспорно. Нека обаче да излезе и да каже какво е успял да направи като ръководител. Какви успехи има? Да изложи някаква концепция за развитие на футбола. Нали се слави с интелектуалните си способности“, заяви Стефанов пред Гонг.

„Веднъж вече го ошамариха като се кандидатира за президент на БФС. Пак ли иска да се случи същото? Носеше табелата "последната дупка". Разбирам да подкрепим за президент на БФС човек със солиден бизнес, който е ръководител с опит и постигнати резултати. Но за Пенев не е сериозно. Доколкото знам бизнесът със заведения и месо не му е много успешен. Препоръчвам на мениджърите да стоят далеч от футболистите на Славия. Нашите играчи нямат мениджъри. Не може някакъв си да дойде и да се настани на масата. Говори глупости на Филип Кръстев и на родителите му и им обещава някакви лъжи.“
Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си