Венци Стефанов с нов култов коментар

Венци Стефанов с нов култов коментар

„Неизвестни юнаци с паднали калпаци си измислят простотии“

Президентът на Славия Венци Стефанов реагира остро на „новината“, че Барса ще се раздели с Мартин Георгиев.

Славният европейски клуб купи българския талант през лятото. Момчето се представя на ниво във втория състав на каталунците.

„Неизвестни юнаци с паднали калпаци ги измислят тези простотии. Чешат си цял ден някои части от тялото и се чудят каква глупост да родят. Направо ще сложат в малкия си джоб и Хитър Петър, и Настрадин Ходжа по лъжи. Само че има една малка подробност – тия юнаци без калпаци търсят под вола теле, ама под телето ще намерят нещо друго. Нещо, да не казвам какво – кораво и здраво“, обяви в свой стил Венци Стефанов пред Блиц.

„Всичко е наред с Мартин. Аз се чувам с него. Говорихме и с ръководството на Барселона още преди дни, за да разберем как се представя Марто.  Новините са положителни и това само може да ни радва. Марто остава в Барса. Всъщност, никога не е ставало въпрос за напускане“, отсече босът на Славия.

Лудогорец организира томбола

За феновете, които ще пътуват с отбора при последното гостуване на Рейнджърс в Глазгоу

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът