Венци Стефанов с тежки обвинения срещу феновете на Ботев (Пд)

Венци Стефанов с тежки обвинения срещу феновете на Ботев (Пд)

"Тези хора са терористи, докога ще ги търпим?", пита босът на Славия

Босът на Славия - Венци Стефанов отправи тежки обвинения срещу феновете на Ботев (Пд). Според него те са обикаляли с коли къщата, където живее главният съдия Станислав Ставров и са го заплашвали. След тази случка реферът се е изнесъл от дома си и се е скрил. Стефанов добави, че привърженици на пловдивския клуб са заплашвали и него, и семейството му по телефона. Както е известно Ставров сири реванша от 1/2-финалите за Купата на България, който "белите" спечелиха с 1:0 и елиминираха Ботев.

 

“В 32-ата минута на вчерашния мач: Етър - Локо (Пд), имаше идентична ситуация като тази от двубоя между Славия и Ботев (Пд). Искам да попитам комисиите в БФС ще мерят ли с еднакъв аршин или ще взимат решения както им е удобно? Ако има наказания, ще видим какви ще бъдат. Колко мача ще бъде санкциониран Станислав Ставров и колко Николай Йорданов? Сигурно и феновете на Етър нпе са останали доволни, но не реагират гаменски", обяви Венци в итревю за Спортал.
 
"Дори и някой съдия да е допуснал грешка, трябва ли да напусне България? Една група, шайка хулигани и престъпници, тормози обикновените зрители по стадионите. Тези хора са терористи. Нека компетентните органи да не бездействат, а да си свършат работата. Така ще осигурят спокойствие на нормалните привърженици на футболната игра", призова босът на "белите". 
 
"След случката пред дома му той се е скрил. Как е възможно това? Мен и моето семейство също ни заплашваха. Има записани в полицията номерата на колите, които са кръжали около дома на съдията. Полицията разполага и с телефонните номера на хората, които ме заплашваха. Призовавам държавата и компетентните хора да вземат мерки! Нека БФС и всички комисии също направят необходимото!", каза още Стефанов.
 
"Докога Ботев ще продължава да играе на този стадион? Докога ще търпим групата престъпни фенове да дерибействат?! Стадионът в Коматево е опасен за хората и не бива да взима лиценз. Като искат да играят в Първа лига, да си плащат за стадион, който отговаря на изискванията. Така правим ние и всеки нормален клуб", попита членът на Изпълкома на БФС.
Новата цел на ЦСКА - Лумбард Делова

Бранителят е цел на редица отбори

Още добри новини за Керкез

Джеймс Ето’о вече тренира с топка

Феновете на Левски "свалиха" сайта на "сините"

Огромен интерес към билетите за Унгария

ОФИЦИАЛНО: Мартин Петков подписа с Ботев Враца

Доскорошният нападател на Локомотив Пловдив – Мартин Петков подписа договор с Ботев Враца

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА обяви трансфера на Дейвид Сегер

Шведският полузащитник Дейвид Сегер вече е футболист на ЦСКА, съобщиха официално от клуба

Ботев (Пд) представи нов екип (ВИДЕО)

Цената на тениската е 89 лева

Ботев (Пд) обяви нови 2 контроли

Тимът на Николай Киров среща Марица и Берое

БФС и ELITBET удължават партньорството си до 2028г.

Българският футболен съюз и компанията ELITBET, която от миналото лято е официален спонсор на Трета лига, постигнаха споразумение за удължаване на партньорството си

ОФИЦИАЛНО: Наумов разтрогна с Крит, запътва се към Ботев Пловдив

Българският вратар Даниел Наумов направи важна крачка, свързана с очаквания му предстоящ трансфер в Ботев Пловдив