Венци Стефанов също се включи в заравянето на томахавките след регистрирането на новата фирма за ТВ правата

Венци Стефанов също се включи в заравянето на томахавките след регистрирането на новата фирма за ТВ правата

„И аз съм казвал някои неща, за които се извинявам на колегите си”, каза президентът на Славия

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов продължава да поддържа мнението си, че трябва да има платена телевизия. Миналата седмица бе регистрирана фирмата, която взе правата за излъчването на срещите от българското футболно първенство. В дружеството собственикът на "сините" адвокат Тодор Батков чрез фирмата си "Т.Б. Консулт" ЕООД и босът на разградчани Кирил Домусчиев чрез "Адванс Пропъртис" OOД  влизат с по 45-процентов дял, а собствениците на "червените" Иво Иванов и Димитър Борисов чрез "Титан Пауър Ес Пи Ви 2" АД участват с 10 процента.
 
Стефанов каза: „Да, и Славия, и Литекс, и ЦСКА участват в тази фирма. Тази фирма е създадена, основана за тази година, като пак с едни такива глупости, с някакви опции догодина да има първа, последна оферта и темподобни неща. Всичко друго освен платена телевизия е химера. Не може пак в тази криза, ходим говорим с всички телевизии, разговаряхме и с bTV и с ръководството на всички телевизии… Хората най-после разбират, че платена телевизия е решението.”
 
„Не може от реклама да се изкарат толкова пари, да отидат при клубовете и те да бъдат доволни.”
 
Според него трябва да се измисли механизим, по който любителите на българския футбол да плащат „по 2-3, по 5 лв., както е в цяла Европа", за да гледат родната продукция.
 
 

„Ако е в името на футбола, е много добре. И пак казвам, че не би трябвало да се стига до такива ексцесии. И аз съм казвал някои неща, за които се извинявам на колегите си. Но когато нещата са точни и коректни, няма да има проблеми.”   

ИМА СДЕЛКА: ЦСКА подписа с Давид Сегер (ВИДЕО)

ЦСКА осъществи първи чуждестранен трансфер през лятото

Евросъдиите ни пожелаха успех на родните отбори в Европа

Хубав жест от нашите рефери към българските евробойци

Лудогорец без Квадво Дуа за старта в Шампионска лига

Трима почти сигурно напускащи са в групата на „орлите“, вижте я

Ботев Пд връща дубъла си

Ботев Пловдив предприе конкретни стъпки към възобновяване на дублиращ отбор в Югоизточната трета лига, съобщиха от клуба

Шефът на Спартак (Варна) обяви целта пред отбора

Панайот Кискинов обясни раздялата с Феликс Щраус

Радослав Здравков обясни защо напусна ЦСКА

Радослав Здравков повече от 55 години е активно във футбола

Двама се завърнаха в строя на ЦСКА

„Червените“ подновиха тренировки след лагера в Словения

Лудогорец с важно напомняне за феновете си

Продажбата на билети за мача с Динамо (Минск) продължава

Официално: Ботев (Пловдив) с нов шеф на ДЮШ

Иван Цветанов е новият директор на школата, съобщиха от Ботев (Пловдив)