Венци Стефанов: Славия иска седмо място, не шесто

Венци Стефанов: Славия иска седмо място, не шесто

Президентът на "белите" говори след отпадането от Купата на България

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов постави нова цел пред отбора след отпадането за Купата на България от Локомотив (София). "Белите" продължават да гонят Лигата на конференциите, но вече през друг път - задържане на седмото място, на което са в момента, и после спечелване на баража срещу третия или четвъртия.

"Като не вкарваш, ти вкарват. Още ме е яд за пропуснатата възможност да се класираме на полуфинал, който щеше да е заслужен. Шансовете ги имахме – ударихме греда, безброй положения пред тяхната врата, атаки и… нищо. Отдавам го и на липсата на късмет, и на липсата на достатъчно добри изпълнители, които да оползотворяват ситуациите. И най-вече, че четвърти или пети мач в последните минути ни бият. Явно играчите ни заспиват накрая.

Този път съдийството беше перфектно за разлика от двубоя за първенството. Просто не можеш да се оплачеш от нищо, което да е повлияло. По-добре да запазим седмото си място, отколкото да гоним първата шестица. Там трудно ще стигнем до Европа. А през седмата позиция е един мач. Всичко се случва. Който и да е съперник - Левски, ЦСКА 1948… имаш шанс. Баражът ще е поправителен за купата под някаква форма.

Продължаваме работа със старши треньора Златомир Загорчич. Няма много варианти. Нека да свърши това първенство пък ще мислим за подсилване в атака, за варианти", каза Стефанов пред колегите от "Тема Спорт".

Дунав (Русе) призовава феновете за подкрепа в последното домакинство за годината

Отборът на "драконите" с послание към своите привърженици

Локо Пловдив с важно съобщение за феновете

Ръководството на Локомотив Пловдив излезе с важно съобщение до феновете си, касаещо билетите за предстоящите мачове на „смърфовете“ в efbet Лига и SESAME Купа на България

Ботев Пловдив с важна информация преди сблъсъка срещу ЦСКА

Ботев Пловдив гостува на ЦСКА в дербито от 16-ия кръг на Efbet лига

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.

Херо срещу ЦСКА - три десетилетия футболна история

Димитър Димитров – Херо срещу ЦСКА. Това е една от класиките в българския футбол през последните 30 години.