Венци Стефанов за Кашай: Да си плюем в пазвата да не се връща

Венци Стефанов за Кашай: Да си плюем в пазвата да не се връща

„Това бе единственият правилен ход“

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов коментира информацията, че унгарецът Виктор Кашай повече няма да бъде шеф на Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Бизнесменът определи това като добра новина.

„Да изпратим Кашай с гулаш за Будапеща и да си плюем в пазвата да не се връща повече. Това е добра новина и беше единственият правилен ход“, каза босът на „белите“ пред Спортал.

„Следващият след Кашай задължително трябва да бъде някой, който добре познава българския футбол. Също е от изключително значение да бъде принципен човек“, допълни той.

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига