Венци Стефанов за Павел Колев: Този да мълчи! Навреди на Боби Михайлов!

Венци Стефанов за Павел Колев: Този да мълчи! Навреди на Боби Михайлов!

Босът на Славия отново се изказа по актуална тема

Президентът на Славия - Венци Стефанов, отговори доста остро на изпълнителния директор на Левски Павел Колев. Снощи шефът на "сините" публикува пост в официалната си страница във "Фейсбук", че "любителите на черното тото надават голям вой срещу сегашния формат на шампионата".

Ето какво заяви Венци Стефанов пред Gong.bg.

"Точно Павел Колев ли говори? Той трябва да мълчи и да не си отваря устата. Това е човек, който е свикнал само да лапа от футбола. В България елитният футбол дълги години е бил от 16 отбора. Борислав Михайлов страдаше заради действията на Колев. Много му навреди. Именно заради Павел Колев държавата не искаше да работи с БФС. Вместо да говори и да дава акъл, да каже нещо за бургаската афера. Видяхме го какво направи и в Левски.

Подобни хора нямат място в българския футбол. Нека този човек да замълчи, а не да дава някакви примери. Защото, един вол рие, рие и накрая хвърля на гърба си. За черното тото ще кажа, че, ако има човек, който се занивама с подобно нещо, трябва публично да бъде линчуван. Черно тото е нямало, когато елитният ни футбол се е състоял от 16 отбора". 

Станислав Шопов хвали дисциплината при Александър Димитров

„За да има положителна промяна е нужно време“, смята халфът

ЦСКА: Няма да има никакво "сливане"

Ръководството на ЦСКА обяви, че няма истина в слуховете, че предстои обединяване между "армейците" и ЦСКА 1948

Владимир Николов: Трябва да вземем пример от волейболистите

Централният нападател на националния отбор Владимир Николов сподели преди световните квалификации с Турция и Испания, че вярва, че резултатите рано или късно ще дойдат

Александър Димитров разкри какво иска преди дебюта си начело на България

Новият селекционер заяви, че има важна задача да подмлади състава и не се плаши от силата на съперниците

Собственикът на Берое недоволен от съдийството в мача с Левски

Собственикът на Берое Ернан Банато не е останал доволен от съдийството при поражението на "зелените" от Левски с 1:3 в efbet Лига

Левски се похвали с осмина национали

„Сините“ пожелават успех на всички свои футболисти с националните им екипи

ЦСКА с контрола в паузата за националните отбори

„Червените“ ще играят спаринг със Септември в събота

ЦСКА се похвали с цял отбор национали

„Червените“ поздравиха Владимир Манчев за рождения му ден

Млад играч на Спартак Вн поскъпва

Силните игри на Дамян му донесоха и място в разширения състав на младежкия национален отбор на България