Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Иво Тонев и Таско Тасков

Венци Стефанов: Знам за топлата връзка между Иво Тонев и Таско Тасков

Дано след двете равенства с Левски на "Герена сега да ги бием, надява се президентът на Славия

Президентът на Славия Вен­цеслав Стефанов изрази опасе­нията си от назначението на Таско Тасков за съдия на двубоя с Левски на „Герена". Столично­то дерби е в неделя от 20:15 ча­са.

„Дано Тасков свири справед­ливо. Знам за топлата връзка между Иво Тонев и него. Надя­вам се да си е взел поука", споде­ли босът на белите пред „Тема Спорт".

„Дай Боже след двете поредни равенства с Левски на „Гере­на" сега да ги бием. Вярвам, че момчетата ще играят на ниво. Много важно е всички да са здрави", добави Стефанов.

„Сега на Славия му трябва спокойствие. Резултатите ра­но или късно ще дойдат. За Лев­ски не искам да казвам нищо. Далеч съм от кухнята им. Не е моя работа да се бъркам. Не знам какво се случва с тях. Не се интересувам от никой друг ос­вен от Славия", завърши чле­нът на Изпълкома.

Сблъсъкът със сините ще е официален дебют за новия на­ставник на белите Иван Колев, който замени наскоро Милен Радуканов. До последно Колев се водеше главен методист в ДЮШ на „Герена", така че познава отлично играта на Левски.

Днес по обяд специалистът ще даде пресконференция пре­ди столичното дерби. По вре­ме на паузата в шампионата той води Славия в контролата с Верея Стара Загора, спечелена с 2:0. 
Лотар Матеус: Германия е един от фаворитите за спечелването на Мондиал 2026

Според него Маншафта има голямо предимство пред доста от тимовете

Дунав (Русе) призовава феновете за подкрепа в последното домакинство за годината

Отборът на "драконите" с послание към своите привърженици

Локо Пловдив с важно съобщение за феновете

Ръководството на Локомотив Пловдив излезе с важно съобщение до феновете си, касаещо билетите за предстоящите мачове на „смърфовете“ в efbet Лига и SESAME Купа на България

Ботев Пловдив с важна информация преди сблъсъка срещу ЦСКА

Ботев Пловдив гостува на ЦСКА в дербито от 16-ия кръг на Efbet лига

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.