Венци Живков: ЦСКА наистина има интерес към Тодор Тимонов, преговаряме

Венци Живков: ЦСКА наистина има интерес към Тодор Тимонов, преговаряме

ЦСКА наистина има интерес към Тодор Тимонов. Това обяви пред Nоvsport.comизпълнителният директор на ЦСКА Венцислав Живков.

ЦСКА наистина има интерес към Тодор Тимонов, но все още сме в процес на преговори. Това обяви пред Nоvsport.com изпълнителният директор на ЦСКА Венцислав Живков.

Той съобщи, че договор и сделка все още няма. „Не сме се договорили все още. Действително има интерес към Тимонов, но все още няма нищо официално. В момента разговаряме с Христолов. За да има сделка, трябва Ботев да приеме офертата ни, както и да се разберем за личните условия на футболиста. Освен това той трябва да мине и медицински прегледи, за да се види дали всичко е наред. Всичко това предстои”, заяви Живков.

Очаква се Тодор Тимонов, който е известен в Пловдив с прякора си Принца на Пловдив, да подпише тригодишен договор с червените. Така ЦСКА прави нов ход още преди края на сезона, след като през паузата от шампионата отново действа по същия начин и взе Руи Мигел и Давид Силва от Локомотив (Мз), катко и Саидходжа и Минев именно от Ботев.

Челси разби Уулвс и излезе втори в Англия (ВИДЕО)

"Сините" вкараха три гола на противника през второто полувреме

Шопов и Осиек записаха загуба от лидера в Хърватия Хайдук и са на дъното (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 0:2

Двама халфове се завръщат в групата на Славия за домакинството на Монтана

Кристиян Стоянов и Исак Соле са на линия

Атлетико (Мадрид) се изравни с Барса след четвърта поредна победа (ВИДЕО)

"Дюшекчиите" надвиха без особено големи трудности гостуващия Леванте

Ето как ЦСКА отпразнува успеха над Левски (ВИДЕО)

След успеха в съблекалнята на „червените“ имаше много настроение

Сагерас след загубата: Не си вкарахме чистите ситуации, момчетата се раздадоха

Треньорът на Берое не бе разочарован от видяното срещу Локо (Пловдив)

Косич: Берое ни затрудни, създаде ни сериозни проблеми днес

"Седмицата бе трудна за нас", отсече треньорът на Локо (Пловдив)

Атлетиката си избра ново ръководство без Ивет Лалова

Общото събрание на Българската федерация по лека атлетика избра нов Управителен съвет.

Боримиров: Съживяваме мъртъвци

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров бе видимо ядосан след поражението с 0:1 от ЦСКА, което прекъсна серията на „сините“ от шест последователни победи във всички турнири.