Верея и Славия си поделиха по точка (ВИДЕО+СНИМКИ)

Двубоят започна по прекрасен начин за гостите

Верея и Славия направиха 1:1 на "Трейс Арена" в среща от 11-ия кръг на Първа лига.

Двубоят започна по прекрасен начин за гостите, които излязоха напред в резултата още в 17-ата минута. Шикозе Мба получи топката по дясното крило и пусна пас към Ивайло Димитров, който на празна врата на сбърка.

Голът подейства мотивиращо за домакините, които в следващите минути започнаха да поглеждат по-смело към вратата на столичани. Така се стигна до 38-ата минута, когато старозагорци изравниха. Георги Андонов изведе с хитър пас Фенуш зад отбраната на Славия и нападателят реализира, останал сам срещу Стергиакис.

През второто полувреме играч на "белите" изби топката от голлинията, а домакините поискаха попадение. Такова не бе зачетено, а заради бурните си протести треньорът на Верея Илиан Илиев бе изгонен.

В крайна сметка до края не паднаха попадения и двата отбора се поздравиха с по точка. Верея е на 3-о място във временното класиране с актив от 20 точки. Славия е 8-и с 12.

ВЕРЕЯ - СЛАВИЯ 1:1
0:1 Ив. Димитров (18), 1:1 Фенуш (37)