Ветераните на Славия с нова победа в Зона София

Ветераните на Славия с нова победа в Зона София

Наложиха се с 9:1 над Искър

Славия победи с 9:1 у дома Искър в среща от четвъртия кръг на първенството за ветерани в зона София. "Белите", водени от треньора Владко Шаламанов, имат три победи и едно поражение и са с актив от 9 точки до момента.

Мартин Кушев и Димитър Мутафов се разписаха по два пъти в днешния двубой. По един гол добавиха и Петър Димитров, Иван Редовски, Самет Ашимов, Михаил Захариев и вратарят Радостин Станев от дузпа.

Следващият мач на Славия от първенството ще се проведе на 14 ноември. Тогава "белите" са гости на Локомотив София.

ЦСКА засилва връзката със спортното училише

От ЦСКА обявиха, че целят засилване на сътрудничеството си със столичното СУ „Ген. Владимир Стойчев“, където се обучават редица таланти, носещи червения екип в различни спортове.

Ботев (Пловдив) благодари на най-малките си фенове

От Ботев (Пловдив) обявиха огромен интерес към кампанията "От дете на дете", след като множество малки привърженици на "канарчетата" дариха своите играчки като подарък за деца от домове в пловдивския регион.

Играчите на Лудогорец със страхотна инициатива

Футболистите на Лудогорец подеха впечатляваща благотворителна инициатива. Те са събрали лични средства, с които са подкрепили деца, лишени от родителска грижа, както и възрастни хора.

Португалски мениджър ще продава Марин Петков

Сираков иска 1,2 млн. евро

Футболен турнир събра над 23 000 лв за болно дете

По време на турнира се проведе търг, на който бяха продадени артикули на Христо Стоичков, Мартин Петров, Спас Делев, Боряна Калейн и Ивет Горанова

Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев се обърна с послание към привържениците на „червените“ в навечерието на коледните и новогодишните празници.