Виана се връща в Ботев (Пд)

Виана се връща в Ботев (Пд)

Нападателят вече е здрав и започва тренировки на 100%

Бразилецът Фернандо Виана се връща в Ботев (Пд) през следващата седмица. За това информираха от ръководството на клуба. Нападателят получи разрешение от ръководството да се присъедини по-късно към тима, тъй като в родината си е уреждал лични въпроси. Той е тренирал през последните дни по индивидуална програма, за да не изостава в подготовката.

Ръководството на Ботев (Пд) ще проведе през идната седмица среща с шефовете на германския Майнц 05 за Тодор Неделев. От управата на "жълто-черните" искат техничния халф да продължи да играе при тях и през следващия сезон. Такова е желанието и на самия футболист. Остава двата клуба да се разберат за него. Договорът на Тодор Неделев с Майнц 05 изтича през лятото на следващата година. "Канарчетата" пристигнаха днес в в курорта Банско. Там те ще проведат подготвителния си лагер. Пловдивчани пътуваха до Банско с новия си клубен автобус.

Старши-треньорът на Ботев Николай Киров определи група от 24 футболисти в състав: Иван Чворович, Даниел Кайзер, Стелиан Ангелов, Пламен Димов, Виктор Генев, Радослав Терзиев, Кристиан Димитров, Йордан Минев, Цветомир Панов, Лазар Марин, Радослав Апостолов, Алваро Юлиано, Меледже Омнибес, Крум Стоянов, Фелипе Бризола, Тони Тасев, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев, Омар Косоко, Серкан Юсеин, Милко Георгиев, Исмет Рамадан, Иван Василев, Кристиан Добрев.

По време на подготовката в Банско пловдивчани ще изиграят три контролни срещи. Първата е на 18-ти юни срещу македонския Пелистер, на 21-ви юни срещу кипърския АЕЛ и на 24-ти юни, като за последната дата се търси съперник.

Разтърсеният Берое приема Локо София, за да надигне глава

Днес Берое и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в двубой от 14-ия кръг на efbet Лига

Ботев Враца пробва да спре полета на ЦСКА 1948

Ботев (Враца) и ЦСКА 1948 ще се изправят един срещу друг днес в мач от 14-ия кръг на efbet Лига

Добри новини за ЦСКА преди дербито

ЦСКА трябва да влезе в пълна бойна готовност на вечното дерби.

Продадоха над 17 хиляди билета за вечното дерби

Вечното дерби ще се радва на добра посещаемост.

Сангаре: Благодарим за подкрепата, само Левски!

Ето какво сподели голмайсторът на "сините" след успеха срещу Арда

Цветомир Найденов след 0:0 между Черно море и Лудогорец: Нули. Любимото ми

Босът на ЦСКА 1948 с коментар след равенството

Още лоши новини за Лудогорец: Отборът губи Текпетей за месеци

Той ще отсъства до края на годината заради спукана скула

Живондов: Изоставаме сериозно от Левски, но ще се опитаме да ги догоним

"Не вярвам да имаме дълго време проблеми", отсече временният наставник на Лудогорец

Илиев: Получи се оспорвана битка, но съдията в този мач не отговаряше на нивото

Треньорът на Черно море поиска по-адекватни съдии за мачовете