Вихрен се подсили с френски защитник

Вихрен се подсили с френски защитник

Мароан Михуби подписа с "еделвайсите"

Мароан Михуби подписа договор с Вихрен Сандански. Мароан Михуби е 26-годишен френски бранител. Високият 187 см футболист играе основно в центъра на защитата. Роден е в Обан (Франция), а като юноша минава през академията на Монако.

Професионалният му път минава през френските Ним и ФК Обан, играе още за Стад Тунисиен (Тунис), ФК Лвов (Украйна), Ямербугт (Дания) и Тукумс (Латвия), откъдето пристига в Сандански. В последния си отбор е с важна роля и взема участие в 74 двубоя и отбелязва 2 гола.

В първия пролетен кръг на Втора лига утре тимът от Сандански приема дубъла на ЦСКА. Според букмейкъра WINBET домакините са фаворит в двубоя. Вероятността за победа на Вихрен е 53,8 процента. Шансовете за равенство са 28,6%, а за успех на ЦСКА II 22,7%.