Вия се предлага за трансфер на колумбийски гранд

Вия се предлага за трансфер на колумбийски гранд

Звездата на Берое сякаш няма намерение да остане в България

Сагата със звездата на Берое Себастиан Вия претърпя нов обрат. В неделя той изигра последния си мач за заралии при победата с 2:0 над Пирин Благоевград. С успеха старозагорци си подсигуриха елитния статут и през следващия сезон. 

Колумбиецът със сигурност ще бъде продаден, но все още не е ясно къде. В родината му написаха, че в началото на седмицата у нас са пристигнали агентите му, които водят преговори с Лудогорец. Вероятността той да премине в редиците на "орлите" не е никак малка. 

Вчера самият Себастиан даде друга насока на бъдещето си. В предаването Tellemedelin той заяви, че иска да се завърне в родината си и да заиграе в гранда Атлетико Насионал. "Много хора, които ме познават, знаят, че съм фен на Насионал. Моите приятели, семейството ми също подкрепят отбора. Така че нека видим какво ще се случи. Два пъти имах разговори за подобна възможност. Ще бъда най-щастливият човек на света, ако облека екипа на Атлетико Насионал", каза Вия. 

Преди два дни офанзивният халф заяви пред колумбийско радио, че няма против да се завърне и в родния си Депортес Толима. 

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач