Вижте колко са задържаните на ЦСКА - Левски

Вижте колко са задържаните на ЦСКА - Левски

Подробности

Общо 16 са задържани за срок до 24 часа преди, по време и след футболното дерби между ЦСКА и Левски от 13-ия кръг в efbet Лига, съобщават от пресцентъра на МВР.
 
Един е участвал в сбиване преди мача и е задържан на бул. "Драган Цанков". Малко по-късно, на изградените контролно-пропускателни пунктове на стадиона са задържани трима - един непълнолетен - за притежаване на наркотични вещества, и двама (единият от които също непълнолетен) - за притежаване на забранени предмети и вещи (пиротехнически изделия).
 
След приключването на мача са задържани общо 12 фенове за хулигански действия и нанесени щети в автобус на масовия градски транспорт, в района на бул. "Цариградско шосе".
 
По време на дербито за кратко възникна напрежение между двете агитки. В резултат на бързата намеса на полицейските сили, ситуацията беше овладяна и не бе допуснато разрастване на конфликта.
 
"СДВР предприе мерки за обезпечаване на обществения ред и организация на движението във връзка с проведената футболна среща между отборите на ЦСКA и Левски. При придвижването големите групи фенове на двата отбора към Националния стадион "Васил Левски" не бяха допуснати сериозни нарушения на реда в центъра на София", категорични са от полицията.
Ясни са датите за Левски - ЦСКА и Локо Пд - Ботев Пд

Столичното и пловдивското дербита насрочени за събота

Венци Стефанов представи новия треньор на Славия

Юлиан Петков ще е помощник на Ратко Достанич

Спартак Варна събра над 120 000 лева

Шефът на Спартак Алекс Илиев изрази изненадата си колко добре върви кампанията

Левски съобщи програмата до визитата на Черно море

„Сините“ започват подготовка за Варна утре

Пуснаха билетите за младежката квалификация България – Чехия

Мачът е утре в Пазарджик

Официално: Илиян Филипов заведе дело за клевета срещу Венцеслав Стефанов!

"Жалкият опит да се измести фокусът от скандалния волейболен гол с въвличането на ПФК Ботев Пловдив в “купен мач” няма как да остане без последствия"

Сбогуваме се с Добромир Жечев в сряда

В храм "Свети Седмочисленици" в София

Левски пусна билетите за Черно море

Пропуските за „сините“ фенове са по 15 лева

Бивш играч на Левски премина в Септември София

Бившият национал Матео Стаматов започна със Септември София. Защитникът е свободен агент, след като договорът му с руския Пари Нижни Новгород изтече и не бе подновен.