Вижте на кои отбори вкара Каранга 31 гола за ЦСКА (ВИДЕО)

Вижте на кои отбори вкара Каранга 31 гола за ЦСКА (ВИДЕО)

Бразилецът се завърна при "червените"

31-42-14! Такава е внушителната статистика на Фернандо Каранга като футболист на ЦСКА. Бразилецът вкара 31 гола в първия си престой при "червените". Реализира ги в едва 42 мача и срещу 14 различни съперници на 31-кратните шампиони, припомнят колегите от ТОПСПОРТ.

Любимата жертва на Каранга е сегашният лидер в класирането Черно море. Той отбеляза 4 пъти във вратата на варненци, колкото и в тази на Берое.

По 3 пъти Фернандо се разписа срещу големия съперник на ЦСКА - Левски, срещу пролвдивския Ботев, Етър, Дунав и Верея.

Машината за голове наказа два пъти Лудогорец и по веднъж Локомотив (Пловдив), Славия, Пирин, Ботев (Враца), Септември (София) и Витоша. 

С отлично пласиране, дори и на 32 години, Фернандо Каранга едва ли е забравил как се вкарват голове. Очакванията на феновете със сигурност са и през пролетта бразилецът да се вихри по телените и да бележи.

ГОЛОВЕТЕ НА КАРАНГА ЗА ЦСКА:

4 - срещу Черно море и Берое

3 - срещу Левски, Ботев (Пловдив), Етър, Дунав, Верея

2 - срещу Лудогорец

1 - срещу Локомотив (Пловдив), Славия, Пирин, Ботев (Враца), Септември (София), Витоша.

Човек от щаба на Керкез напусна Ботев Пловдив

Кондиционния треньор напусна "канарчетата"

Локомотив София иска да събере Генчев и Алекс Колев

Двамата работиха заедно в Крумовград и Левски

Даниел Димов: Бях на 20 дни от инвалидност

Имам достоен заместник в лицето на Берк Бейхан, казва капитанът на Черно море

Веласкес говори пред медиите днес

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес ще даде пресконференция преди двубоя от 32-ия кръг на efbet Лига срещу Лудогорец

Левски на финал за Купата при 18-годишните

Юношите на Левски до 18 години се класираха на финала за Купа БФС!

Лудогорец и ЦСКА в битка за нападател

Лудогорец е стартирал офанзива за привличането на крилото на азербайджанския Зира Салифу Сума, твърди Africafoot.

Първо в NS: Спартак Варна успя да задържи треньора

След като Павлин Николов развърза кесията и спаси лиценза на Спартак Варна, клубът ще постигне и втора голяма цел в близките дни.

Макун: Трябва ни постоянство

Защитникът на Левски Кристиан Макун даде интервю пред медиите във Венецуела. Това се случи след равенството срещу Арда 1:1 в първия плейофен кръг от efbet Лига.

Лудогорец стяга мащабна селекция през лятото

Лудогорец готви сериозна селекция за атака на същинската фаза на Шампионската лига.