Владо Стоянов в игра след 965 дни

Владо Стоянов в игра след 965 дни

Вратарят ще пази на дубъла срещу Хебър

Наред с лошото настроение в Лудогорец след 0:6 от Еспаньол, в Разград имат повод за радост. След 2 години и половина или по-точно 965 дни, на терена се завръща вратарят - Владислав Стоянов.
 
Днес се очаква да той да е титуляр в мача на дубъла срещу Хебър. Преди дни Владо тренира на пълни обороти на "Корнея Ел Прат", заедно с Пламен Илиев и Ренан дос Сантос.
 
Както е известно, Стоянов скъса патерално сухожилие през пролетта на 2017 година по време на лагера на националния отбор преди квалификацията с Холандия. След това той претърпя поредица от операции.
 
Голямото объркване стана в Румъния, където след некачествена хирургическа интервенция перничанинът почти загуби крака си. В последната година и половина той живееше и се лекуваше в Барселона, като това явно даде резултат и днес Стоянов ще играе отново.

 

Продажбите на абонаментни карти в Левски започнаха с гаф

Левски съобщи, че е възникнал технически проблем с абонаментната кампания за новия сезон, която започна преди 2 дни

Караманджуков: Ако Лудогорец има 4 пъти по-голям бюджет от Левски, Веласкес е на минимална заплата

Спортният директор се усъмни във феърплея като заяви, че не присъства на „нагласени жребии“

Станислав Генчев: Всички искаме да видим Ботев в евротурнирите

„Доволен съм от четиримата футболисти, които броим за сигурни“

Девойките ни научиха съперниците си за старта на евроквалификациите

Вижте подробности

Спартак (Варна) отпрати австралиец

Договорът на Саад Мокачар бе прекратен по взаимно съгласие

Официално: “Българска армия” остава 50:50

ММС и ЦСКА потвърдиха запазването на модела за равенство в „Спортни имоти Българска армия“ АД