Връчват Купата пред пълен стадион

Връчват Купата пред пълен стадион

Вече са изкупени над 10 000 билета за сблъсъка между Ботев (Пд) и Лудогорец

Пълен стадион ще види новия носител на Купата на България, съобщава в-к "Стандарт". Мачът между "Ботев" и "Лудогорец" е в четвъртък, 15 май в Бургас. До вчера бяха изкупени близо 10 500 билети. Капацитетът на "Лазур" е 18 000 места, но полицията предвижда буферни зони.

Разбира се, по-активни бяха феновете от Пловдив, които до вчера разграбиха 8500 билета. Очаква се масовото пазаруване да е в неделя преди мача с ЦСКА в Коматево. Освен това доста "канари" ще пътуват без билети до Бургас, като ще се снабдят с такива на място. Към Разград отидоха 2000 талона. Едва ли интересът сред феновете на "Лудогорец" ще е по-голям.

Полицията също се стяга за финала. Основните сили ще бъдат хвърлени по магистрала "Тракия" заради "бултрасите". МВР иска да гарантира спокойствието на останалите пътуващи до Бургас. Иначе не се очакват ексцесии между двете агитки.

Според "Стандарт", че фаворит за съдия на финала е Николай Йорданов. Организаторите от ПФЛ обсъждат още Георги Йорданов и Станислав Тодоров. Последният обаче получи наряд за "Левски" - "Лудогорец" и автоматично отпада.

Засега няма заявки от политици и други ВИП-ове за ложата на стадион "Лазур". Със сигурност няма да присъства и Боби Михайлов, който по това време ще е в Торино заради Изпълком на УЕФА и финала в Лига Европа между "Бенфика" и "Севиля".

Петър Станич: Много неприятно е да изпуснеш победата в последните минути

Сръбската звезда на Лудогорец не се зарадва на хикса с ПАОК

Хьогмо: Три гола срещу ПАОК е много добре, но трябва да подобрим някои неща

Треньорът на Лудогорец похвали и своя тим, и противника

Асен Митков благодари за голямата подкрепа

Той бе набеден от феновете на Левски за основен виновник за загубата от Славия

Веласкес: Беше мач, който трябваше да спечелим на 100%

Испанецът говори в края на календарната година

Радослав Кирилов: Тепърва идва трудното

Имаме добър колектив, трябва да продължим по същия начин

Без сензация на "Герена"! Левски спря хита в турнира за Купата (ВИДЕО)

"Сините" с класика над Витоша (Бистрица)

Ботев (Пловдив) награждава на „Колежа“ най-добрия си футболист

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

"Сини Сърца" събра ветерани за юбилея от успеха над Аякс

Ветерани и юноши заедно на обяд

НА ЖИВО: Левски - Витоша 3:0

"Сините" излизат срещу хита за Купата на България