Връщат защитник в състава на Черно море

Връщат защитник в състава на Черно море

Росен Стефанов отново ще е титуляр за Черно море

Централният защитник Росен Стефанов отново ще е титуляр в Черно море, след като в последните четири мача игра само 7 минути срещу Левски в София.

Днес обаче в Разград 23-годишният Стефанов ще замести в сърцето на отбраната наказания Влатко Дробаров и ще партнира на Живко Атанасов.

В отсъствието на контузения Георги Лазаров на върха на атаката ще е Селсо Сидни, а за външни полузащитници Илиан Илиев ще избира двама измежду Андреяс Калкан, Хорхе Падия и Николай Златев.

Любопитно ще е също да се види дали треньорът на „моряците“ ще пусне като титуляр десния бек Ертан Томбак, който сбърка при втория и третия гол на Славия в предния кръг.

Негова алтернатива е бившият играч на разградчани Цветомир Панов, който може да се справя както отляво, така и отдясно в защита.