Вратар се бори за доверието на Херо

Вратар се бори за доверието на Херо

Иван Дически иска да си спечели титулярно място

Вратарят на Спартак Варна Иван Дичевски е решен на всичко, за да се пребори за доверието на треньора Димитър Димитров. Младият страж получи за първи път шанс тази пролет в мача за Купата с Лудогорец и се справи, а Херо също изразил задоволство от изявите му.

Това вдъхнало кураж на Иван да продължи да се бори за титуляр с португалеца Кристиано Фигейредо, който към днешна дата е първи избор на Херо.

Дичевски обмисляше да напусне през лятото, за да пази редовно в друг клуб, но през последните дни е променил мнението си и бил надъхан да покаже, че заслужава повече игрови минути в първенството до края на сезона или през другия.

 
 
 
 
 
 
Берое регистрира солидна финансова загуба

За 2024 година

Човек от щаба на Керкез напусна Ботев Пловдив

Кондиционния треньор напусна "канарчетата"

Локомотив София иска да събере Генчев и Алекс Колев

Двамата работиха заедно в Крумовград и Левски

Даниел Димов: Бях на 20 дни от инвалидност

Имам достоен заместник в лицето на Берк Бейхан, казва капитанът на Черно море

Веласкес говори пред медиите днес

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес ще даде пресконференция преди двубоя от 32-ия кръг на efbet Лига срещу Лудогорец

Левски на финал за Купата при 18-годишните

Юношите на Левски до 18 години се класираха на финала за Купа БФС!

Лудогорец и ЦСКА в битка за нападател

Лудогорец е стартирал офанзива за привличането на крилото на азербайджанския Зира Салифу Сума, твърди Africafoot.

Първо в NS: Спартак Варна успя да задържи треньора

След като Павлин Николов развърза кесията и спаси лиценза на Спартак Варна, клубът ще постигне и втора голяма цел в близките дни.

Макун: Трябва ни постоянство

Защитникът на Левски Кристиан Макун даде интервю пред медиите във Венецуела. Това се случи след равенството срещу Арда 1:1 в първия плейофен кръг от efbet Лига.