ВРЕМЕ ЗА РЕВАНШ: Ще успее ли Лудогорец?

ВРЕМЕ ЗА РЕВАНШ: Ще успее ли Лудогорец?

Българският шампион с много проблеми в състава срещу Динамо (Загреб)

Лудогорец излиза срещу Динамо (Загреб) в реванш от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Мачът е на "Максимир" от 21:00 часа. 

Българският шампион загуби първия мач в Разград с 1:2 и ще търси задължителен обрат в Хърватия. В лагера на "орлите" са амбицирани за успех, който да ги доближи максимално към голямата им цел - влизане в групите на най-популярния турнир.

След като отпадна правилото за "гол на чужд терен" 11-кратният шампион на България ще се нуждае само от едно попадение аванс, за да вкара срещата поне в продължения.Старши треньорът Анте Шимунджа няма да може да разчита на Бърнард Текпетей, който е наказан за мача. 

Клод Гонсалвеш и Каули Оливейра пък все още не са възстановени и няма да могат да играят в мача. Добрата новина за "орлите" е завръщането в игра на Мануел Шоу.

До момента Лудогорец отстрани Сутиеска и Шамрок Роувърс. Победителят от тази двойка ще се класира за плейофа в Шампионска лига, където най-вероятно ще срещне норвежкия Бодьо/Глимт, който разгроми Жалгирис с 5:0 в първия мач помежду им. Загубилият пък ще играе с литовския тим в плейофите на Лига Европа.

Букмейкърът 8888.bg логично счита Лудогорец за аутсайдер в мача. Залози за победа на Динамо се приемат при коефициент 1,70. Равенството е оценено с 3,75, а евентуален успех на Лудогорец с 4,75. 

България с официална тренировка преди мача с Испания

Световната квалификация се очаква с огромен интерес

Официално: Ботев (Пловдив) с остра позиция за деня и часа за дербито с Левски

Вижте какво заявиха от „жълто-черния“ лагер

Новият в ЦСКА с първа тренировка

„Вече съм тук и нямам търпение да ви видя на стадиона“, заяви Анхело Мартино

Стоичков: Нека 40 хиляди в София да подкрепят България!

„Изживявал съм страхотни моменти на националния стадион“, заяви легендата

ЦСКА уреди контрола с Радник

Душан Керкез ще вдига ЦСКА срещу сърби

Берое и Ботев (Пловдив) насрочиха контрола

Спарингът е този петък в Стара Загора

Насрочиха отложените мачове от efbet Лига и обявиха програмата до XI кръг

Ясна е и програмата във Втора лига от 8-ми до 11-и кръг

Десподов преди Испания: Има настроение, нещата са спокойни

„Намирам се в добра форма и съм готов за утре“, заяви капитанът на България

Илиан Илиев: Има разлика в класите, Испания е най-трудният съперник

„Това е от мачовете, в които и малко да направиш, може да се забележи“