Временният треньор на Ботев (Пловдив) с призив към феновете преди Левски

Временният треньор на Ботев (Пловдив) с призив към феновете преди Левски

„Нуждаем се от вашата подкрепа - както аз, така и футболистите“, заяви Иван Цветанов

Временният треньор на Ботев (Пловдив) Иван Цветанов излезе с призив към феновете на отбора преди двубоя с Левски, който е на 30 септември (вторник) от 17:30 часа на "Колежа".

"Фенове на най-стария футболен клуб, нуждаем се от вашата подкрепа - както аз, така и футболистите. Загърбете всички различия между отделните фракции и бъдете отново 12-ият играч на нашия любим отбор", призова Цветанов.

Както е известно, ръководителят на школата на "канарчетата" ще води временно отбора след раздялата с досегашния наставник Николай Киров.

След 10 изиграни мача Ботев заема 13-ото място в Първа лига със 7 точки в актива си, колкото имат и следващите три тима в подреждането - Добруджа, Септември и Славия.

Левски пък е на трета позиция с 20 точки и при успех на "Колежа" ще се изкачи на върха в класирането.

Янтра е на път да загуби една от звездите си, елитни тимове искат Георги Бабалиев

Клубове от бившите съветски републики също са в схватка за него

На 72 годишна възраст почина един от най-големите футболисти на Петрич Димитър Христов Карадалиев

На 7 юни в 12 часа си отиде от този свят най-големият халф за всички времена на Беласица, участник в звездния отбор при влизането на отбора в А група през  1980 година, Димитър Христов Карадалиев

Сделката по смяната на собствеността на Левски в последна фаза

Компанията „София Кепитъл“ вече е вписана

Юношите U19 пак биха Албания в контрола

Юношеският национален отбор на България до 19 години записа втора поредна победа над Албания в рамките на седмица.

Спряган за Левски последва клуба в социалните мрежи

Левски е все по-близо до осъществяването на третия си летен трансфер, след като халфът на Динамо Махачкала Усем Мрезиг, спряган за „сините“, започна да следва официалния профил на клуба в социалните мрежи.

Официално: Любо Пенев поема Локо Сф от следващата седмица

Следващата седмица ще обявим назначението на Любослав Пенев за треньор на Локомотив София, разкри собственикът на клуба Веселин Стоянов БГНЕС. Договорът му ще е за 1+1 години.