Янев: Доволен съм от показаното, предложихме битка на Левски

Янев: Доволен съм от показаното, предложихме битка на Левски

"Желание и амбиция имахме, но противникът бе по-добър в дребните детайли", каза треньорът на Ботев (Враца)

Христо Янев заяви, че дребни детайли са донесли победата на Левски с 2:0 над неговия Ботев Враца. Според наставника отборът му играе на добро ниво, но му липсва точков актив. Янев направи комплименти и на Левски, и на Берое, с когото се среща в следващия кръг.

„Доволен съм. Направиха всичко, което искахме. Точка печелят отборите, които в дребните детайли са по-добри от нас“, почна Янев.

„Желание и амбиция имахме за битка. Предложихме такава на Левски. Не сме отстъпвали в нито един момент. Теренът беше абсолютно нормален за условията днес. Затрудни и нас, и Левски. Имахме друг план през седмицата, съобразихме се с атмосферните условия. Детински грешки не ни позволиха да вземем нещо“, обясни Янев причините за загубата.

„85-а минута тази топка трябва да се махне по най-бързия начин. Левски взе топката, разви атака и вкара гол“, продължи той.

„Доволен съм от много неща чисто игрово, не съм доволен, че нямаме точков актив. Не мога да кажа лоша дума за никого от момчетата. Трябва да променим точковия актив – да не правим грешки и да вкарваме от малкото, което създаваме. Липсват ни хора, които могат да се надиграват в предни позиции. Другите отбори имат тази класа, ние се борим със съвсем различно“, продължи треньорът.
„Колкото един отбор е по-добър, толкова е по-голяма възможността да изпъкнем. Днес Левски бяха по добри и наказаха нашите грешки. Няма по-голям стимул от отбор като Левски. Щом футболистите са тук, значи не са направили крачката да отидат в по голям отбор“, каза още той.

"Предстоят ни сериозни мачове – Берое е една от приятните изненади. Практикуват модерен футбол, откакто дойде новият треньор. Изправяме се срещу отбор, който вече има тази спойка с треньора. Това е възможност за всеки от нас да докаже, че има място тук“, завърши Янев.

Локомотив (София) подкрепи Спас Делев

„На 36 години Спас Делев може би е по-добър от всякога“, пишат от клуба

8888.bg и „Феникс на доброто“ с коледен жест към децата от ЦНСТ и ДСХ „Сем. д-р Калинкови“ – Самоков

Дарението включва основни храни от първа необходимост, подбрани с грижа за ежедневните нужди на децата

Добруджа остана без треньор в последния ден на 2025 година

Новакът в efbet Лига Добруджа официално се раздели по взаимно съгласие със старши треньора Атанас Атанасов.

Феновете на Левски избраха шедьовър на Майкон за гол на годината (ВИДЕО)

Вижте го на видеото

Лудогорец картотекира Дуа за Лига Европа

Лудогорец ще направи поне една промяна в картотеките на УЕФА за участието в Лига Европа.

Агентът на Марин Петков бил в София

Агентът на Марин Петков - Едуардо Мариньо, е бил наскоро в София. Мениджърът е провел среща с играча.